Kody rabatowe VANS

 Vans - kod rabatowy i historia marki

Rok 1966. Bracia Paul i Jim Van Doren wraz z Gordonem Lee i Serge Delia, otwierają w słonecznej Kaliforni sklep Van Doren Rubben Company, który w najbliższej przyszłości skupi się na sprzedaży obuwia z charakterystyczną, gumową podeszwą. 

To właśnie ona, znana dziś już na całym świecie, pomarańczowa podeszwa charakteryzująca się świetną przyczepnością, przyczyniła się do ogromnej popularności marki, znanej dziś wszystkim jako Vans! 

Jeżeli i Ty należysz do grona zagorzałych fanów marki, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą specjalnych kuponów rabatowych i oszczędzaj na zakupach nawet 80%! Poznaj też historię Twojej ulubionej marki.

Sukces, porażka i reaktywacja marki Vans

Pierwszy model obuwia wyprodukowany przez markę – Vans #44 – okazał się strzałem w dziesiątkę oraz ulubionym produktem obuwniczym wśród osób, których pasją jest deska na kółkach. W późnych latach `60, w Kalifornii, skateboarding rósł w siłę i to właśnie ten outdoorowy sport był jednym z motorów napędowych marki.

Niezwykle przyczepna podeszwa komponowała się wręcz idealnie z drewnianą deską na kółkach, czyniąc z tego duetu doskonałe połączenie. Walory obuwia połączone z rzeszą młodych ludzi, do których przemawiała również stylistyka obuwia, przyczyniły się do rozwoju marki.

Choć założeniem jej właścicieli było stworzenie wygodnych i uniwersalnych tenisówek, życie samo pokazało, że dobrze jest słuchać się głosu serca i obserwować to, co dzieje się dookoła. Firmowe trampki zaskarbiły serca pasjonatów deski i to właśnie oni stanowili największą rzeszę odbiorców.

Wiedząc o tym, szefostwo firmy Vans postanowiło skupić się właśnie na tej grupie docelowej, kierując własne produkty dla osób aktywnych fizycznie, preferujących sporty outdoorowe – jak deskorolka czy BMX. I była to świetna decyzja.

Już we wczesnych latach `70, Vans posiadał 70 sklepów detalicznych w całych Stanach Zjednoczonych, rozpoczynając jednocześnie globalną ekspansję. Sukces marki rósł w siłę aż do lat `80, a kluczowy w jej promocji okazał się debiut jednego z modeli obuwia na szklanym ekranie. A nosił je sam Sean Penn.

Niestety. I to by było na tyle. Próba dalszego rozwoju zagroziła firmie, a nietrafione decyzje związane ze źle dobranym asortymentem, doprowadziły przedsiębiorstwo do bankructwa w roku 1983. Ucząc się na własnych błędach i podejmując trafione tym razem decyzje, z pomocą inwestorów, marka przetrwała. 

Ograniczając swoje produkty do niewielkiej ilości asortymentu, wspierając środowisko surferów, skateów i bikerów, docierając w ten sposób do grona młodych ludzi, przedsiębiorstwu udało się odbić od finansowego dnia. 

A dziś, z powodzeniem obserwujemy wręcz reaktywację najlepszych dni rozwoju marki Vans.

Promocje, wyprzedaż i kod rabatowy Vans

Przez lata, klasyczna stylistyka produktów marki Vans praktycznie się nie zmieniła. Większość nowych nawet modeli wciąż nawiązuje do pierwszych egzemplarzy produktów, które niegdyś stanowiły o sukcesie i rozwoju marki. I to właśnie jest jej siła.

Nowoczesność w klasycznym opakowaniu.

Jeśli i Ty lubujesz się w produktach marki Vans, zostań z nami. Dostępne na naszej stronie kupony promocyjne i specjalne kody rabatowe na produkty marki Vans, pomogą oszczędzić niemałe kwoty podczas realizowanych zamówień w Internecie.

Dzięki naszym kuponom możesz zaoszczędzić nawet do 80% pierwotnej wartości produktu. Aby trafić na najlepsze okazje, pomyśl nad dołączeniem do naszego newslettera, otrzymuj najświeższe informacje o rabatach i przejrzyj dostępne promocje na odzież, akcesoria i buty Vans.

Podobne marki:

Kody Rabatowe Zalando LoungeKod rabatowy 4FKody rabatowe Answear

Promocje VANS

Ups, aktualnie nie mamy kuponów do tej marki, ale nie zapomnij sprawdzić naszych najlepszych ofert!

Poprzednie promocje

Komentarze

Nikt jeszcze nie dodał swojego komentarza.

Zaloguj się, by komentować.

Najnowsze Kody Rabatowe VANS

Popularne promocje Wrzesień 2019 Oszczędzasz Kod Wygasa