Liczba wszystkich aktywnych gazetek:
9

Carrefour Gazetka

Carrefour to francuska sieć handlowa, która posiada na swoim koncie świetnie przygotowaną sieć sklepów spożywczych począwszy od wielkich hipermarketów przez supermarkety aż po malutkie osiedlowe sklepy określone jako Carrefour  Express. Sieć pojawiła się we Francji w latach 50-tych minionego wieku. Pod koniec lat 60-tych pierwszy sklep tej sieci pojawił się także poza granicami kraju i był to początek silnej ekspansji marki, która obecna jest już na kilku kontynentach i na całym świecie posiada tysiące sklepów. Jest to jedna z tych sieci handlowych, które zdołały się również bardzo dobrze zadomowić w naszym kraju. Pierwszy sklep sieci pojawił się w Polsce w roku 1997 i od tego momentu sieć rozwijała na początku sieć sklepów wielkopowierzchniowych. Ostatnie lata to silna ekspansja marki, która posiada już nie tylko wielkie hipermarkety, ale także mniejszą sieć supermarketów czy od jakiegoś czasu dynamicznie rozwijać sieć sklepów franczyzowych zwanych ekspresami, których sporo pojawia się praktycznie w każdym mieście. Odpowiadając na oczekiwania klientów marka regularnie raczy nas swoimi promocjami, cyklicznie pojawia się także promocyjna gazetka Carrefour, w której pokazywane są najlepsze oferty promocyjne, co pozwala na dokonanie zakupów w atrakcyjnych cenach.

Aktualne gazetki promocyjne marki Carrefour:

Carrefour Globi Gazetka ważna od 09.07.2024 do 15.07.2024

Carrefour Express II Gazetka ważna od 09.07.2024 do 15.07.2024

Carrefour Express Gazetka ważna od 09.07.2024 do 15.07.2024

Carrefour Stylowka na wakacje Gazetka ważna od 09.07.2024 do 20.07.2024

Carrefour Gazetka ważna Gazetka od 09.07.2024 do 13.07.2024

Carrefour Market Zabawki II Gazetka ważna od 29.11.2022 do 24.12.2022

Carrefour Zabawki II Gazetka ważna od 29.11.2022 do 24.12.2022

Carrefour prezenty II Gazetka ważna od 29.11.2022 do 24.12.2022

Carrefour wielki wybor cenionych marek gazetka ważna od 27.09.2022 do 22.10.2022

Archiwalne gazetki promocyjne marki Carrefour:

 • Gazetka Carrefour
  Carrefour Globi Gazetka ważna od 02.07.2024 do 08.07.2024" alt="Image">

  Carrefour Globi Gazetka ważna od 02.07.2024 do 08.07.2024

  alarm Okres ważności: 02.07.2024 do 08.07.2024
 • Gazetka Carrefour
  Carrefour Express II Gazetka ważna od 02.07.2024 do 08.07.2024" alt="Image">

  Carrefour Express II Gazetka ważna od 02.07.2024 do 08.07.2024

  alarm Okres ważności: 02.07.2024 do 08.07.2024
 • Gazetka Carrefour
  Carrefour Express Gazetka ważna od 02.07.2024 do 08.07.2024" alt="Image">

  Carrefour Express Gazetka ważna od 02.07.2024 do 08.07.2024

  alarm Okres ważności: 02.07.2024 do 08.07.2024

Gazetka Carrefour szansą na tanie zakupy

Sieć sklepów Carrefour  od lat prowadzi bardzo dynamiczną działalność i dba o to, by oferta produktów była jak najbogatsza. Tym samym klienci, którzy chcą dokonywać zakupów w sklepach tej marki mogą liczyć na to, że znajdą tam wszystkie potrzebne im produkty. Natomiast gazetka Carrefour to szansa na to, by być na bieżąco z tym co w danym okresie oferowane jest przez tą sieć w cenach promocyjnych i warto oczywiście z tego korzystać. W każdym tygodniu dla poszczególnego typu sklepów sieć Carrefour  przygotowuje gazetkę, w której pojawiają się promocje i przeceny. Zaglądając do takiej gazetki klienci mogą liczyć na to, że znajdą atrakcyjne propozycje. Dedykowane gazetki promocyjne Carrefour do poszczególnych sklepów to szansa na to, że każdy będzie miał okazję znaleźć tam produkty, które jego oczekiwaniom będą odpowiadały, będzie wiedział po co warto w określonym czasie do danego sklepu Carrefour  się wybrać.

Nie tylko oferta spożywcza

Jeśli chodzi o gazetki Carrefour  możemy liczyć na świetnie przygotowane propozycje i gazetki promocyjne, w ramach których prezentowane będą rozliczne produkty oferowane w tych sklepach. Zaglądając do tej oferty każdy może znaleźć dla siebie atrakcyjną ofertę. Warto między innymi podkreślić, że sieć sklepów Carrefour  to nie tylko produkty spożywcze, ale bardzo bogaty wybór chemii, kosmetyków, odzieży, butów, produktów wyposażenia domu, elektroniki czy produktów papierniczych, zabawek. Tym samym jeśli chodzi o gazetki promocyjne tej sieci faktycznie dostajemy ogrom różnych propozycji, na które warto zwrócić uwagę. W okresach większego zainteresowania zakupami jak np przed Świętami Bożego Narodzenia sieć nie ogranicza się do jednej gazetki. W tym czasie jedna gazetka promocyjna służy promocji produktów spożywczych i ewentualnie kosmetycznych a pojawiaja się dodatkowa gazetka promocyjna Carrefour, gdzie promowane są inne produkty. Osobna gazetka promocyjna będzie służyć sprzętom elektronicznym, inna gazetka promocyjna będzie przeznaczona na zabawki dla dzieci, jeszcze inna na wyposażenie domu. To wygoda dla klientów, którzy mogą oczekiwać, że zapoznanie się z gazetkami Carrefour  nie będzie stanowiło problemu.

Gazetka Promocyjna Carrefour - Bogata oferta spożywcza

Gazetka promocyjna Carrefour proponuje nam ofertę spożywczą to obecnie bardzo wiele ciekawych propozycji, w ramach których możemy faktycznie kompleksowo wyposażyć swoją lodówkę. W sprzedaży znajdziemy wiele świetnych produktów również takich nietypowych jak owoce, warzywa, które nie znajdują sie na co dzień w sprzedaży w innych sklepach. To między innymi świetna szansa na zakupy dla tych osób, które cenią sobie nowości i chętnie sięgają po wyróżniające się produkty.

Inspiracja na ciekawe posiłki

Bogata oferta spożywcza jaka jest dostępna jeśli chodzi o gazetki Carrefour  to szansa na dokonanie zakupów, które mogą stać się inspiracją do przygotowania wyróżniających się, smacznych posiłków. Jeśli ktoś takich pomysłów szuka to na pewno warto zaglądać do tego co gazetka Carrefour ma do zaoferowania. W sprzedaży pojawiają się produkty z różnych stron świata, bardzo często oferowane w dobrych promocyjnych cenach, dlatego warto będzie z tego korzystać i sięgać po takie nowości, skoro są dostępne w sprzedaży.

Carrefour gazetka promocyjna - Świetny wybór dla najmłodszych

Gazetki Carrefour  to również bardzo często oferta indywidualnie kierowana do najmłodszych. W ramach tej oferty będziemy w stanie znaleźć wiele świetnych produktów między innymi jeśli chodzi o zabawki, ale również, gdy chodzi o propozycje, dzięki którym możliwa będzie dla dziecka nauka przez zabawę. Gazetka promocyjna to też miejsce gdzie pojawiają się więc różnorakie gry edukacyjne, książeczki inspirujące dziecko do nauki. Tych różnych propozycji jest oczywiście całkiem sporo, każdy może szukać dla swojego dziecka świetnych produktów.

Dobra jakość produktów z Carrefour 

Gazetka promocyjna proponuje również zestaw produktów dla najmłodszych, warto z jednej strony podkreślić, że wybór ich jest tam bardzo duży, z drugiej zaś na uwagę zasługuje również fakt, że są to produkty, które jakościowo stoją na wysokim poziomie i to zasługuje na uwagę. Widać, że sklepy Carrefour dbają o oczekiwania rodziców i jeśli chodzi o produkty dla najmłodszych to widać promowanie najlepszych rynkowych propozycji. W gazetkach Carrefour  spotkamy więc zabawki znanych firm, których wybór będzie gwarancją jakości.

Dobre wyposażenie do domu

Oglądając gazetki Carrefour  co jakiś czas spotkamy się także z tą ofertą, w ramach której sklep stara się promować różnorakie produkty przemysłowe. Na tym polu również całkiem sporo się dzieje i dostajemy dużo propozycji, na które będzie warto zwracać uwagę. Między innymi dlatego warto podkreślić świetne elementy tekstylne, które mogą pojawić się w domowym wnętrzu, poza tym również propozycje sprzętów do domu, wyposażenia w szkło, ceramikę czy akcesoria do kuchni. Atrakcyjnych propozycji nie brakuje, bardzo często to również produkty oferowane w dobrych promocyjnych cenach co warto będzie wykorzystywać.

Tanie zakupy dla każdego

Odwiedzając Carrefour  każdy może liczyć na dobre produkty i tanie zakupy co możliwe będzie między innymi dzięki temu, że w sprzedaży sieć posiada całą masę atrakcyjnych produktów, w tym między innymi właśnie wiele z tych produktów jest promowanych za pośrednictwem gazetek promocyjnych Carrefour, które zawsze należą do treściwych.

×
navigate_before
navigate_next