Kariera

Szukasz pracy? Sprawdź nasze aktualne oferty, ale najpierw poznaj team Duże Rabaty w kilku kolejnych akapitach. Dlaczego? Skoro chcesz wiązać z nami swoją zawodową przyszłość, dobrze byłoby upewnić się czy my i nasza marka jest dla Ciebie odpowiednim miejscem, w którym rozwiniesz skrzydła na szczeblach kariery zawodowej. W kilku zdaniach postaramy się rozwiać Twoje ewentualne obawy i przekonać do tego, że warto dołączyć do naszego teamu.

Młody zespół i atmosfera

Czy wiesz, że na ten moment nikt z naszego teamu nie ma za sobą więcej aniżeli 29 wiosen? Młodość to ambicja, a ambicja to sukcesy. Wiek gra w tym momencie kluczową rolę i stanowi podwaliny naszych osiągnięć. Choć zespół DuzeRabaty.pl jest młody, to wierz nam na słowo, że na marketingu i e-commerce posiada ogromne doświadczenie. Młodość idąca w parze z ambicją, doświadczeniem w branży oraz zawodowymi sukcesami to połączenie, którego na próżno szukać w innych miejscach. Wymieniamy się poglądami, doświadczeniem i wiedzą. A to gwarantuje ciągły rozwój.

Zaufanie i nagrody za dobrze wykonaną pracę

Czy wiesz, że nikogo z naszych pracowników nie trzeba specjalnie zachęcać do pracy? Nie ma konieczności by ktokolwiek musiał nas pilnować, a i my sami nie potrzebujemy kata nad sobą. Dlaczego? Mamy wewnętrzną motywację. Każdy z nas wie co należy do jego obowiązków mając bezustannie świadomość czekającej tuż za rogiem nagrody za dobrze wykonaną pracę. Jesteśmy monolitem, uwielbiamy ze sobą przebywać, a wspólne spotkania, obiady i wyjścia na miasto to nasza codzienność. Nie wierzysz? Przekonasz się o tym, jeśli dołączysz do naszego zespołu.

Perspektywy na przyszłość

E-marketing, e-commerce i szeroko pojęty Internet połączony z nowymi technologiami to przyszłość. A to właśnie nasz segment, w którym doskonale się odnajdujemy. Jeżeli szukasz stałej pracy, która pozwoli Ci się rozwijać bez obawy o przyszłość to wierz nam na słowo, że lepiej nie można było trafić.

Partnerzy i marki

Współpracujemy z ponad setką najbardziej rozpoznawalnych i wpływowych marek reprezentujących branżę e-commerce. Ale znane firmy to nie wszystko. W ramach naszych licznych kampanii reklamowych współpracujemy z cenionymi i znanymi influencerami. Twoja ewentualna obecność w naszym zespole umożliwi kontakt ze znanymi markami i osobami. To także wspólne projekty, sesje zdjęciowe czy wyjazdy. Nie ważne czy jesteś w dziale reklamy, marketingu czy sprzedaży. I tak będziesz elementem całej układanki, której „efektem ubocznym” będą nowe znajomości i ciekawe oraz ambitne projekty.

Elastyczność

Wstępując w szeregi naszej marki zyskujesz elastyczność czasu pracy. Nikt z nas nie będzie stał nad Tobą wyliczając godziny, w ramach wykonywanych obowiązków. Masz cel i musisz go zrealizować. Jeśli w międzyczasie przejrzysz feed Facebooka czy Instagram, obejrzysz kolejny odcinek ulubionego serialu z Netflixa, by następnie wyjść na obiad do restauracji – nie ma problemu. Byle wywiązać się z obowiązku, jaki został Ci przypisany na dany dzień. Czas pracy zależeć będzie więc od poziomu Twojej efektywności i w większości przypadków będzie to praca zdalna.

Wynagrodzenie

Na koniec najważniejsze. Zarabiamy godnie i adekwatnie do zakresu wykonywanych obowiązków. Nasza dobra postawa jest wynagradzana przez dodatkowe premie jak i niematerialne nagrody. Pracownicy niemal wszystkich działów w dużej mierze rozliczani są od efektu swojej pracy. To tak naprawdę od Ciebie zależy wysokość Twojego wynagrodzenia.

A kogo poszukujemy?

Prawdziwych wojowników Social Media. Ludzi kreatywnych, z lekkim piórem i zdolnością do nawiązywania kontaktów. Jeśli więc odnajdujesz się w kolorowym świecie hashtagów, nieobce są Ci narzędzia takie jak Google Analytics, SoTrender, GetResponse, Brand24, czy Google AdWords, a nawiązywanie nowych znajomości i kontaktów to dla Ciebie bułka z masłem. Z chęcią zobaczymy Cię w naszym zespole. Rozwijamy się więc pracy jest coraz więcej, a doba niestety, ale nadal trwa 24 godziny.

Jeśli powyższe wytyczne są odzwierciedleniem Twoich umiejętności, to koniecznie sprawdź czy nie szukamy właśnie Ciebie?

Obecnie rekrutujemy na stanowiska:

  • social media specialist
  • traffic manager
  • account executive

Jeśli zechcesz dołączyć do naszego zespołu, zgłoś do nas swoją kandydaturę wysyłając do nas wiadomość e-mail wraz z CV ze zdjęciem na adres: kariera@duzerabaty.pl. Aplikując do nas podaj w tytule stanowisko, o które zabiegasz, ale przede wszystkim nie zapomnij o klauzuli danych osobowych, dzięki której będziemy mogli rozważyć Twoją aplikację.

Przy okazji informujemy, że będziemy kontaktować się wyłącznie z wybranymi osobami i głęboko wierzymy, że w gronie szczęśliwców pojawisz się właśnie Ty! Razem stworzymy coś wielkiego, ale nim to nastąpi najpierw daj nam znać o sobie ☺

×
navigate_before
navigate_next