Liczba wszystkich aktywnych gazetek:
4

Aldi Gazetka

Aldi to niemiecka sieć dyskontów spożywczo - przemysłowych, które mają silną pozycję na niemieckim rynku i funkcjonują ze swoją działalnością również w Polsce. Pojawiła sie w naszym kraju w roku 2006 i swoją działalność rozwijała na terenach Południowo - Zachodnich. W przeciwieństwie do rynku rodzimego w Polsce nie stara się budować sieci sklepów na tak rozwiniętym poziomie jak w Niemczech, gdzie udanie konkuruje z Lidlem. W Polsce sieć obecnie posiada 132 sklepy, które w sumie zatrudniają około 2,5 tysiąca pracowników. W ostatnich latach ta sieć nieco się rozrosła i pojawiła się w różnych miastach już nie tylko na terenie Polski Południowo - Zachodniej. Tym samym marka Aldi stała się wśród naszych rodaków bardziej rozpoznawalna, coraz więcej z nich decyduje się na regularne zakupy w tej sieci. To sprawia, że gazetki promocyjne Aldi się dla wielu ciekawą lekturą, pozwala bowiem na szybko sprawdzić obowiązujące w danym okresie promocje w tych sklepach. Aby ułatwić naszym klientom korzystanie z gazetek udostępniliśmy wersję PDF gazetek Aldi

Aktualne gazetki promocyjne marki ALDI:

Aldi Lato super cen Gazetka ważna od 08.07.2024 do 13.07.2024

Aldi Farmer Gazetka ważna od 08.07.2024 do 13.07.2024 1

Aldi Artykuły przemysłowe i tekstylia Gazetka ważna od 08.07.2024 do 13.07.2024

Aldi Gazetka ważna od 08.07.2024 do 13.07.2024

Archiwalne gazetki promocyjne marki ALDI:

 • Gazetka ALDI
  Aldi Promocja Generyk Gazetka ważna od 01.07.2024 do 06.07.2024" alt="Image">

  Aldi Promocja Generyk Gazetka ważna od 01.07.2024 do 06.07.2024

  alarm Okres ważności: 01.07.2024 do 06.07.2024
 • Gazetka ALDI
  Aldi Tydzień hiszpański Gazetka ważna od 01.07.2024 do 06.07.2024" alt="Image">

  Aldi Tydzień hiszpański Gazetka ważna od 01.07.2024 do 06.07.2024

  alarm Okres ważności: 01.07.2024 do 06.07.2024
 • Gazetka ALDI
  Aldi Farmer Gazetka ważna od 01.07.2024 do 06.07.2024" alt="Image">

  Aldi Farmer Gazetka ważna od 01.07.2024 do 06.07.2024

  alarm Okres ważności: 01.07.2024 do 06.07.2024

Świetna oferta produktów spożywczych

Sieć sklepów Aldi wśród naszych rodaków zdobywa zwolenników między innymi ze względu na świetnie rozwiniętą bazę produktów spożywczych. Wśród nich wiele to produkty sprowadzane z Niemiec, które charakteryzują się doskonałą jakością, a które dzięki gazetce Aldi oferowane są w promocyjnych cenach. Dzięki temu jesteśmy w stanie kupić faktycznie doskonałe produkty w cenach porównywalnych z polskimi markami, a czasami nawet niższych. Jednocześnie import produktów z Niemiec sprawia, że stoją one na wyższym poziomie jakościowym. Przeglądając gazetki sieci Aldi możemy między innymi liczyć na świetną ofertę słodyczy, na które bez wątpienia warto zwrócić uwagę, ponieważ w ofercie sklepu znajdują się między innymi wyśmienite czekolady. Jeśli pojawiają się w przecenie będzie to okazja do tego, by kupić faktycznie perfekcyjny produkt. Gazetki sklepów Aldi to również szansa na znalezienie ciekawych inspiracji obiadowych więc jeśli nie wiecie co ugotować to na pewno warto będzie do nich zajrzeć.

Pomysł na posiłek prosto z gazetek Aldi

W gazetkach Aldi możemy liczyć na wiele ciekawych produktów spożywczych, tematyczne tygodnie, które promują produkty z różnych regionów. Zawsze będzie to szansa na dokonanie zakupu produktów świetnej jakości w doskonałej cenie. Jednocześnie w ramach takich akcji promocyjnych dodatkowo gazetki Aldi niekiedy promują również różne dania, które można z oferowanych produktów przygotować. Jeśli będziecie szukali tego typu inspiracji to również warto będzie z nich skorzystać. Wszystkie produkty spożywcze oferowane w sieci Aldi, takie które znajdziemy w gazetkach sklepu Aldi pozwalają na przygotowanie smacznych posiłków, z tego względu, że są to faktycznie produkty pełnowartościowe, które doskonale smakują. Jeśli po nie sięgnięcie i skorzystacie ze sprawdzonego przepisu to macie gwarancję otrzymania potrawy, która smakować będzie perfekcyjnie. Zaglądające więc do gazetek Aldi i korzystajcie z ofert promocyjnych tam dostępnych.

Atrakcyjny wybór ubrań w sklepach Aldi - gazetka promocyjna

Od jakiegoś czasu sieć sklepów Aldi w Polsce zaczyna budować swoją pozycję również, gdy chodzi o ofertę produktów przemysłowych. Na tym polu między innymi firma poszła w kierunku sprzedaży ubrań, których pojawia się w sklepach coraz więcej. W związku z tym również pojawiają się gazetki Aldi, w których właśnie proponowane są nam również ubrania. Najczęściej jest to sprzedaż sezonowa jako, że sklepy nie mają nieograniczonej powierzchni w sprzedaży pojawiają się po prostu produkty, które będą w danym okresie w ciągu roku mogły zyskać na popularności. Koszule, bluzki, koszulki, piżamy, sukienki, spodnie - tych propozycji z jakimi spotkamy się w gazetce Aldi jest faktycznie sporo więc jeśli ktoś będzie zainteresowany warto zwrócić uwagę na ofertę przemysłową i zobaczyć co takiego w jej ramach jest nam proponowane.

Gazetki Aldi - Atrakcyjna oferta dla dzieci

Gazetki promocyjne Aldi regularnie proponują również promocje na różnorakie artykuły dla najmłodszych. Największy wybór będzie oczywiście w ciągu kilku okresów w ciągu roku. Wiodąca będzie oczywiście gazetka promocyjna Aldi przed Dniem Dziecka, gdzie w ofercie pojawia się bardzo wiele ciekawych propozycji zabawek. To rzecz jasna ten okres, w którym powoli zbliżamy się również do gorących dni, dlatego zaczynają się także pojawiać w sprzedaży propozycje, w ramach których są nam oferowane zabawki ogrodowe, pojawiają się piaskownice w promocji czy przeceny na baseny ogrodowe.

Gazetki promocyjne sklepu Aldi - AGD i elektronika

Co jakiś czas pojawia się również gazetka promocyjna Aldi, w ramach której możemy liczyć na bogatą ofertę jeśli chodzi np o sprzęt AGD i wyposażenie kuchni. Obok tego w ofercie sklepów Aldi pojawiają się różne urządzenia elektroniczne. Warto zwracać uwagę na gazetki promocyjne Aldi, ponieważ bardzo często właśnie proponowana tam elektronika oferowana jest w świetnych cenach i dlatego warto będzie na te urządzenia zwracać uwagę. Może być to świetna okazja na to, by kupić dobry sprzęt tanio. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że promocja na elektronikę jest ograniczona czasowo, bardzo często też w sklepach sieci Aldi ograniczona jest ilość konkretnych urządzeń, więc jeśli kogoś zainteresuje oferta z gazetki Aldi warto będzie odpowiednio wcześnie zaplanować zakup i wybrać się do sklepu w dniu rozpoczęcia promocji.

Gazetka Aldi w wersji PDF - planowanie zakupów w dowolnym momencie

Aldi jako rozrastająca się sieć sklepów detalicznych, wychodzi naprzeciw wszelkim oczekiwaniom konsumenckim. Robienie zaplanowanych zakupów staje się łatwiejsze, gdy mamy możliwość wcześniejszego zapoznania się z ofertą. W tym celu sklep udostępnia gazetki pdf, które znaleźć można na stronie internetowej Aldi. Gazetki promocyjne w wersji pdf to wygodne rozwiązanie. Umożliwiają kupującym obejrzenie asortymentu sklepu bez wychodzenia z domu. Nie zawsze jesteśmy w posiadaniu wersji papierowej, pdf jest za to łatwo dostępny w dowolnej dla nas chwili.

Przygotowanie do zakupów - oszczędność czasu i pieniędzy

Główną zaletą przeglądania ulotek Aldi jest bycie na bieżąco z aktualnymi promocjami. Pozwalają na dokonanie bardziej zaplanowanych zakupów, nierzadko to właśnie one są inspiracją obiadową. Gazetki promocyjne przyczyniają się do naszych oszczędności, informują nas w jakim terminie warto odwiedzić sklep w celu nabycia konkretnego towaru, w najlepszej cenie. Nierzadko podsuwają również ciekawe pomysły. Dzięki gazetkom jesteśmy w stanie na spokojnie przygotować się do zakupów i w pełni wykorzystać ofertę sklepu. Wiedząc po co przyszliśmy, uwiniemy się także sporo szybciej.

×
navigate_before
navigate_next