Liczba wszystkich aktywnych gazetek:
1

OBI Gazetka

Jednym z najbardziej popularnych sklepów, w którym decydują się na zakupy osoby, poszukujące artykułów budowlanych, ogrodowych oraz wyposażenia domu, jest OBI. Sieć słynie z korzystnych cen i zaufania, jaką obdarzyły ją miliony klientów. Z wielką dbałością podchodzi do organizacji licznych promocji, a aktualne zniżki można bez wysiłku znaleźć w internecie. Gazetki OBI prezentowane na naszej stronie, wyróżniają się intuicyjną szatą graficzną, bogatą zawartością, a produkty w nich zawarte można określić mianem atrakcyjnych cenowo. Przedstawienie w taki sposób asortymentu ułatwia podjęcie decyzji co do zakupów i pozwala zorientować się w najnowszych promocjach, co jest dobrym sposobem na zaoszczędzenie.

Aktualne gazetki promocyjne marki OBI:

OBI Gazetka ważna od 19.06.2024 do 09.07.2024

Archiwalne gazetki promocyjne marki OBI:

 • Gazetka OBI
  OBI Gazetka ważna od 29.05.2024 do 18.06.2024" alt="Image">

  OBI Gazetka ważna od 29.05.2024 do 18.06.2024

  alarm Okres ważności: 29.05.2024 do 18.06.2024
 • Gazetka OBI
  OBI Gazetka ważna od 24.04.2024 do 07.05.2024" alt="Image">

  OBI Gazetka ważna od 24.04.2024 do 07.05.2024

  alarm Okres ważności: 24.04.2024 do 07.05.2024
 • Gazetka OBI
  OBI Gazetka ważna od 10.04.2024 do 23.04.2024" alt="Image">

  OBI Gazetka ważna od 10.04.2024 do 23.04.2024

  alarm Okres ważności: 10.04.2024 do 23.04.2024

Gazetki promocyjne OBI jako sposób na duże oszczędności

W sklepach OBI można znaleźć szeroki wybór asortymentu do remontów i wyposażenia domowego. Korzystając z gazetek OBI, zakupy stają się jeszcze łatwiejsze, gdyż dostępne promocje można przejrzeć na stronie internetowej. Pozwala to na łatwe zaplanowanie zakupów. Broszury zawierają zdjęcia produktów z cenami, z czego w przyjemny sposób można dowiedzieć się o wielkości zniżki oraz ilości zaoszczędzonych pieniędzy.

Dzięki gazetce kupisz taniej niezbędne artykuły budowlane

W wyprzedażach organizowanych przez sieć, jako główną kategorię uwzględniono artykuły z których korzysta się przy remontach. Obniżki obejmują dziesiątki produktów i są pokazane w zrozumiały dla klienta sposób. Gazetki OBI przedstawiają każdy element promocji w formie autentycznego zdjęcia wraz z dokładną specyfikacją. Sklep oferuje w swoich broszurach między innymi zniżki na farby, dzięki którym można odnowić kolor ścian, nowoczesne panele podłogowe, płytki, a także szeroki wybór elektronarzędzi do prac przy domu i wykonywaniu remontu. Promocje są dostosowane do potrzeb klienta i jest ich mnóstwo, co gwarantuje, że dzięki gazetce OBI każda z osób robiących zakupy znajdzie coś dla siebie i skorzysta z opłacalnych zniżek.

Atrakcyjne okazje sposobem na wyposażenie ogrodu

Ogród to ważny element w domu i powinien zawierać dobrze dobrany, nowoczesny wystrój, co pozwoli czuć się w nim dobrze i komfortowo. OBI o tym wie, dlatego w swoich promocjach uwzględnia mnóstwo produktów ogrodowych do różnych zastosowań. W okazjach, jakie znajdziesz w gazetkach OBI można natrafić na wyprzedaże i obniżki cen dotyczące ławek ogrodowych, leżaków, krzeseł i stolików. Nie zapomniano również o osobach ceniących zieleń i broszura obfituje w atrakcyjne cenowo donice do kwiatów, wiaderka oraz zachwycające kompozycje. Oferowane produkty zawierają dokładne opisy oraz wymiary, dzięki czemu można dopasować idealnie przedmiot do wymiarów ogrodu. Dzięki gazetce OBI wszystko jest dostępne od ręki i przeglądanie produktów staje się przyjemnością.

Oferta gazetki OBI na akcesoria domowe w niskiej cenie

Dzięki przygotowanej przez profesjonalistów broszurze pełnej zdjęć, można przyjść na zakupy z jasnym planem w głowie i skierować się wprost po wymarzone dodatki. W przypadku wielu drobnych akcesoriów domowych, gazetka OBI jest niezastąpiona jako inspiracja i pomoc w wyborze. Prezentuje najlepsze i najczęściej wybierane produkty z danych kolekcji, a także niezwykłe nowości, dlatego warto jest mieć ją przy sobie albo przejrzeć zanim odwiedzi się sklep. Dzięki temu wybór nowych firan, szafki, czy krzeseł już nie będzie problemem. W gazetce OBI można znaleźć ceniony przez klientów asortyment z wszystkich działów z wyposażeniem domowym. Przedstawione produkty prezentowane są w dobrej, obniżonej cenie i dokładnie taką samą etykietę posiadają w sklepie stacjonarnym.

Specjalna oferta promocyjna OBI dla klientów z dużymi potrzebami

Idąc z duchem czasu, sklep zdecydował się na umieszczenie swoich zniżek i wyprzedaży z aktualnej gazetki OBI na stronach internetowych. Broszury na bieżąco są przesyłane do sieci, tak, aby każdy miał do nich dostęp, a dla wymagających klientów sieć przygotowała sklep internetowy z możliwością zamawiania online. Ciekawą opcją jest proponowanie darmowej dostawy do domu, a także możliwość rozłożenia zakupu na raty.

Inspirujące porady dla klientów, obecne w gazetkach

Broszura, oprócz odsłaniania przed klientem obecnych promocji i zachęcania do kupna poprzez obniżanie cen, niesie ze sobą również korzyści w formie inspirowania. Dzięki trafionym poradom i wskazówkom łatwiej jest wpaść na dobry pomysł, jak zagospodarować przestrzeń w domu, a promocyjne ceny motywują do zakupów, prezentując nowe produkty. Niska stawka może zachęcić do skorzystania z oferty i pozwolenia sobie na przedmioty w dobrej jakości, solidnie wykonane, do których nie miało się dostępu w normalnej cenie. Przeglądanie gazetki OBI w wolnej chwili i zainteresowanie się oszczędzaniem, mogą wpłynąć na poprawę budżetu i pozwolić wyposażyć dom za niewielką sumę. Wiedza o urządzeniu domu i ogrodu pomoże w skutecznym rozmieszczeniu sprzętu i stworzeniu swojego indywidualnego miejsca, zachowując dobry styl i porządek.

Aby kupić taniej, korzystaj ze sklepu internetowego OBI

Hipermarket OBI z powodzeniem spróbował swoich sił w internecie, tworząc ciekawy sklep internetowy, a którym znajduje się asortyment dostępny stacjonarnie. Tak samo jak w przypadku zakupów na miejscu, gazetka OBI obejmuje również produkty dostępne online. Plusem przeglądania broszury jest to, że jej forma jest uporządkowana i stanowi spójną całość, pozwalając w szybkim czasie przejrzeć najważniejsze i polecane elementy wyposażenia domu. Może zdarzyć się tak, że produkt, którego na zakupach by się nie zauważyło, prezentuje się całkiem dobrze i zostanie dostrzeżony dopiero po wyróżnieniu go w gazetce OBI. Tą dobrze zaplanowaną książeczkę, dostępną również w internecie, powinno się traktować jako skrót asortymentu i wskazówkę w robieniu zakupów. Jest najlepszym przewodnikiem po zakupach, także w sklepie internetowym.

×
navigate_before
navigate_next