Liczba wszystkich aktywnych gazetek:
4

Kik Gazetka

Niemiecka marka KiK przebojem zdobywa polski rynek. Oferuje modną niedrogą odzież dla całej rodziny, a także akcesoria dla zwierząt, wyposażenie domu oraz wiele przydatnych domowych gadżetów. Rodzinne zakupy w tym sklepie to nie tylko znakomita okazja do uzupełnienia garderoby, ale też dobranie poszukiwanych produktów do domu, przyborów szkolnych, czy zabawek dla najmłodszych. Każdy członek rodziny znajdzie dla siebie coś ciekawego i do tego w atrakcyjnych cenach. Nie przez przypadek więc marka zdobywa coraz więcej klientów. Jest to możliwe także dzięki regularnie wydawanej gazetce KiK, z której ludzie dowiadują się o aktualnej ofercie. 

Aktualne gazetki promocyjne marki Kik:

Kik gazetka ważna od 11.10.2021 do 17.10.2021

Kik - Gazetka Aktualna promocja ważna od poniedziałku 20.09.2021 do czwartku 30.09.2021

Kik gazetka ważna od 13.09.2021 do 19.09.2021

Kik - Aktualna promocja ważna od poniedziałku 16.08.2021

Archiwalne gazetki promocyjne marki Kik:

 • Gazetka Kik
  Kik Gazetka - Aktualna promocja ważna od poniedziałku 06.09.2021 do niedzieli 12.09.2021" alt="Image">

  Kik Gazetka - Aktualna promocja ważna od poniedziałku 06.09.2021 do niedzieli 12.09.2021

  alarm Okres ważności: 06.09.2021 do 12.09.2021
 • Gazetka Kik
  Kik - Aktualna promocja ważna od piątku 27.08.2021 do soboty 04.09.2021" alt="Image">

  Kik - Aktualna promocja ważna od piątku 27.08.2021 do soboty 04.09.2021

  alarm Okres ważności: 27.08.2021 do 04.09.2021
 • Gazetka Kik
  Kik - Aktualna gazetka ważna od piątku 06.08.2021 do niedzieli 15.08.2021" alt="Image">

  Kik - Aktualna gazetka ważna od piątku 06.08.2021 do niedzieli 15.08.2021

  alarm Okres ważności: 06.08.2021 do 15.08.2021

Gazetka KiK rzetelną informacją o najnowszych promocjach

Gazetka KiK to doskonałe źródło informacji na temat aktualnej oferty sklepu i najświeższych promocji. Ukazuje się ona regularnie i zawiera aktualną ofertę odzieżową dobraną do bieżącego sezonu, a także inne dostępne promocje na produkty do domu. W zależności od pory roku w korzystnych cenach można kupić produkty sezonowe, np. artykuły świąteczne w grudniu, czy akcesoria do pływania i stroje kąpielowe w czerwcu. Informacje z gazetki KiK pomogą zaplanować zakupy i w ten sposób zapanować nad domowym budżetem. Każda z nich przedstawia też czas trwania promocji, co pozwoli uniknąć nieprzyjemnej sytuacji, że towar, który chcieliśmy nabyć, już jest niedostępny w promocyjnej cenie. 

Gazetki KiK okazją do ubrania całej rodziny na każdy sezon

Gazetki KiK prezentują szeroki asortyment tego dobrze wyposażonego tekstylnego dyskontu. Obok zdjęcia z produktem pokazane są rozmiary i cena, co bardzo pomaga ocenić, dla kogo jest oferta. Z reguły najpierw prezentowana jest moda damska, na dalszych stronach gazetek KiK męska, a następnie młodzieżowa i dziecięca. Jeśli towar jest aktualnie objęty promocją, dawna cena jest przekreślona i obok widnieje aktualna. To pokazuje, ile zniżki możemy zyskać, jeśli kupimy daną rzecz w podanym na pierwszej stronie okresie promocji. Gazetki KiK pokazują, że firma dba o każdego klienta i nie dyskryminuje ludzi o większych niż standardowe rozmiarach. Dzięki informacji o dostępnej ofercie dużych rozmiarów, osoby plus size mogą bez problemu zaopatrzyć się w to, czego aktualnie potrzebują i co im przypadnie do gustu. Każda gazetka KiK ma tę dodatkową zaletę, że prezentowany towar pokazuje w różnej, dostępnej w sprzedaży kolorystyce.

Gazetka KiK szansą na złapanie ciekawych ofert sezonowych

Gazetka KiK to nie tylko oferta sezonowych ubrań dla całej rodziny, ale też towarów, które są w danym sezonie szczególnie poszukiwane. Latem kiedy wiele osób wybiera się w podróż, będą to niedrogie walizki, akcesoria do pływania dla dzieci i dorosłych. Zimą mogą to być ozdoby choinkowe, czy związane z sezonem dekoracje do domu. Mając gazetkę KiK można więc nieraz złapać prawdziwe okazje i zaoszczędzić sporo w domowym budżecie. Takim ważnym dla uczniów sezonem, kiedy dużo wydają na przybory szkolne, jest rozpoczęcie roku szkolnego. W gazetce KiK w tym okresie znajdą przygotowaną dla nich specjalną ofertę z zeszytami i artykułami papierniczymi, po przestudiowaniu której szybko się zorientują, że będą mogli zakupić te produkty tutaj znacznie taniej niż w innych sklepach. 

Artykuły wyposażenia domu w atrakcyjnych cenach prawie w każdej gazetce KiK

Otrzymując regularnie gazetki KiK, można śledzić aktualne oferty artykułów do domu. Są tam przedstawiane nowości w ofercie oraz aktualne promocje. Czasami oferta jest ściśle tematyczna.  Pokazuje przykładowo akcesoria do dziecinnego pokoju, czyli rzeczy do przechowywania, lampki nocne, pościel dziecięcą, a nawet zabawki. Innym razem prezentowane są rzeczy przydatne w kuchni w różnych odsłonach kolorystycznych. Warto śledzić gazetki KiK na bieżąco, gdyż każda przynosi nowe rozwiązania i ciekawe gadżety do różnych pomieszczeń domowych w atrakcyjnych cenach, często taniej niż gdzie indziej. W ten sposób dzięki gazetkom KiK w roku można wymienić wyposażenie na nowe w każdym domowym wnętrzu. 

Rodzinne zakupy w dobrej jakości i korzystnej cenie dzięki gazetkom KiK

Atrakcyjna i zróżnicowana oferta dostępna w gazetkach KiK stwarza szansę na zakupy całymi rodzinami, z których każdy członek rodziny wyjdzie zadowolony. Niskie ceny towarów w dobrej jakości, bogatej kolorystyce i wielu rozmiarach uszczęśliwiają klientów. Gazetki KiK informują także o tym, że nie każdy towar dostępny jest w najbliższym sklepie. Może to być czasem pewną niedogodnością, ale i tak warto wybrać się do tego sklepu na zakupy, bo nawet jeśli nie kupimy wszystkiego, co sobie zaplanowaliśmy, możemy nabyć wiele innych rzeczy, których czasem nawet nie ma w gazetce, a dostępne będą w sklepie. Może tak być w sytuacji, gdy produkty nie będą objęte aktualną promocją. Możemy zakupić je od razu w takich cenach, w jakich występują na dany dzień w sprzedaży, lub poczekać aż będzie taniej, lub sklep ogłosi jakiś rabat, czy wyprzedaż. Z tego względu warto na bieżąco śledzić gazetki KiK. 

×
navigate_before
navigate_next