Gazetka Biedronka Aktualna

Udane zakupy to oszczędne zakupy. Jeśli szukasz informacji o aktualnych promocjach, zajrzyj do gazetki Biedronki. Znajdziesz w niej wszystkie aktualne informacje dotyczące promocji i rabatów sieci Biedronka. Tutaj przejrzysz aktualne gazetki promocyjne i zapoznasz się z ciekawą ofertą sieci Biedronka. Gazetki promocyjne Biedronka dostepne są na naszej stronie również w wersji PDF.

Aktualne gazetki

Gazetka Biedronka w wersji PDF

Archiwalne gazetki

Sezon na promocje tygodnia

Sieć sklepów Biedronka to największa sieć dyskontów w naszym kraju. Sieć została otwarta w 1995 roku, dokładnie 4.04 przez Mariusza Świtalskiego. Pierwszy sklep powstał w Poznaniu. Przez dwa lata pod przewodnictwem spółki Elektromis sieć sklepów się rozwijała i w 1997 Jeronimo Martins, spółka z kapitałem portugalskim przejęła 210 sklepów sieci. Od tego momentu sieć zaczęła sie dynamicznie rozwijać i stała się jednym z największych przedsiębiorstw w naszym kraju.

Zmiana sieci Biedronka na przestrzeni lat

Sieć powstała jako sieć dyskontowa, jednak w drugim dziesięcioleciu XXI wieku mogliśmy zauważyć stopniowe odchodzenie od tego modelu biznesowego na rzecz klasycznych supermarketów. Dlatego rozwijał się asortyment sklepu, w sprzedaży pojawiały się nowe produkty poza markami własnymi. Obecnie sieć jest największą siecią handlową w naszym kraju, która posiada ponad 3 tysiące sklepów na terenie całej Polski. Jak pokazują statystyki rok do roku sprzedaż w sklepach rośnie nawet około 10% i obecnie przychody ze sprzedaży to blisko 13 mld Euro. Sieć zatrudnia w całym kraju powyżej 60 tysięcy osób. Obiekty handlowe Biedronki przeszły istotną przemianę od początku swojej działalności. dopiero od roku 2013 sieć akceptuje płatności kartami, a od roku 2019 zaczyna w swoich sklepach montować samoobsługowe kasy, co ma przyspieszyć obsługę klientów. W kolejnych latach sieć planuje otwieranie nowych sklepów i rozwój technologi, które mają sprawić, że obsługa klientów stanie się łatwiejsza, będzie realizowana szybciej i na wyższym poziomie.

Poznaj sklep sieci Biedronka

Sklepy Biedronka to przyjaźnie zaprojektowane markety, w których kupisz wszystko, czego na co dzień potrzebujesz. Zaczynając od pachnących bułeczek na śniadanie, świeżych pomidorów, sałaty, owoców sezonowych i tych egzotycznych, przez wędliny, sery, mięsa i wszystko inne, czego potrzebujesz na popołudniowego grilla ze znajomymi, aż po płyn do mycia naczyń i trudnych powierzchni, żeby po tym wszystkim posprzątać. Nie wystarczy? W sklepach Biedronka znajdziesz też szeroki wybór kosmetyków zarówno tych pielęgnujących jak i do makijażu, przybory toaletowe dla najmłodszych i pokarm dla twojego pupila. Sprawdzaj co tydzień aktualną ofertę Biedronka, gazetki przeglądaj i wybieraj to, czego potrzebujesz. W sklepach znajdziesz też szeroki wybór artykułów gospodarstwa domowego i piękne rośliny do domu, ogrodu lub na balkon. Biedronka odpowiada na twoje potrzeby o każdej porze roku. Nie ma sensu omijać sklepów Biedronka. W Biedronce znajdziesz zarówno cenione i wszystkim znane marki jak i marki własne Biedronki, które przez lata zdążyły już wypracować sobie wysoką renomę wśród klientów. Produkty te cechują zawsze dobre ceny i wysoka jakość. Szukasz pysznej wędliny dla rodziny? Szykujesz niedzielny obiad? A może urządzasz przyjęcie? Zawsze wcześniej sprawdź, co mają w ofercie gazetki Biedronka. Chcesz posadzić kwiaty na balkonie? Zastanawiasz się nad wymianą pościeli? Potrzebujesz nowego węża ogrodowego? Zajrzyj do gazetki Biedronka dostępnej w wersji PDF i sprawdź, czy w tym tygodniu nie ma w niej oferty dla Ciebie! Pamiętaj od poniedziałku do soboty. Co tydzień nowe niskie ceny i nowa oferta rabatowa. Bądź na bieżąco. 

Promocyjna gazetka Biedronki - sposób na tanie zakupy

Zastanawiasz się, skąd wziąć gazetkę Biedronki? Wchodź na duzerabaty.pl i przeglądaj aktualną ofertę sieci Biedronka. Gazetki zawierają przede wszystkim informacje o rabatach, ale to nie wszystko, co możesz w nich znaleźć! Gazetka zawiera też przepisy na ciekawe dania z produktów Biedronki, najnowsze trendy w urządzaniu wnętrz i ogrodów oraz ciekawe porady.  Gazetki promocyjne Biedronka też porady świeżoznawcy, dzięki którym upolujesz najbardziej aromatyczne zioła, najświeższe warzywa i najpyszniejsze owoce tego sezonu. Warto sięgać po gazetki promocyjne Biedronki, bo w nich znajdziesz informacje o rabatach i akcjach promocyjnych jednej z największych sieci marketów w Polsce. Sklepy Biedronka znajdziesz w całej Polsce, a najnowsze gazetki promocyjne Biedronka znajdziesz w internecie. Zawsze przed wyjściem na zakupy zajrzyj na duzerabaty.pl i sprawdź co tym razem ma dla ciebie gazetka promocyjna. Sieć Biedronka ma rzesze klientów, którzy ufają jej od lat. Swoją popularność zawdzięcza nie tylko miłemu dla oka logo z biedronką, czy akcjom takim jak Gang Świeżaków, ale przede wszystkim niskim cenom, ciekawym rabatom, częstym promocjom i wysokiej jakości szerokiej oferty sklepu. Jeśli cenisz sprytne rozwiązania i chcesz oszczędzać, sprawdzaj aktualne gazetki promocyjne i odwiedzaj sklepy Biedronka! W tych sklepach zawsze czujesz się jak u siebie, większość marketów ma podobny wystrój i układ regałów i działów, dzięki czemu zawsze wiesz, na jakiej półce szukać produktu, którego potrzebujesz. Nawet jeśli nie jesteś w sklepie na swoim osiedlu, to wiesz, że przy wejściu będą czekały na Ciebie pachnące kwiaty, a orzechy znajdziesz tuż za pieczywem. A jeśli nie będziesz w stanie sam znaleźć potrzebnego produktu, to obsługa w zielonych koszulach zawsze chętnie doradzi, co gdzie stoi. Są tam na miejscu życzliwi i pomocni, uzupełniając na bieżąco towar, byś niczego nie zapomniał. Dlatego na zakupach w sieci Biedronka czujesz się zawsze jakbyś był u siebie. Przygotowana przez sieć Biedronka gazetka PDF dostępna na naszej stronie pozwoli Ci dokonać wyboru potrzebnych produktów znacznie szybciej!