Gazetka Auchan

Sklepy sieci Auchan to jedna z najlepiej rozwiniętych w naszym kraju marek handlowych. nie powinno więc być zaskoczenia, że gazetka promocyjna przygotowywana przez ten sklep wzbudza tak duże zainteresowanie i sporo osób robi regularnie zakupu w marketach z francuskim kapitałem. Obecnie marka posiada w Polsce wiele sklepów przygotowanych bądź to w formie dużych hipermarketów o znaczącej powierzchni i ogromnym asortymencie bądź też jako mniejsze supermarkety, które niejako starają się w swojej ofercie mierzyć z dyskontami i jak możemy zauważyć również zaczynają wzbudzać spore zainteresowanie potencjalnych klientów. Przed laty funkcjonujące jako SImple Market obecnie również znajdują się po nazwą Auchan, dzięki czemu oferta handlowa przygotowywana przez tą firmę charakteryzuje sie jednolitą formą, taką samą nazwą dla wszystkich sklepów, dzięki czemu identyfikacja nazwy jest łatwiejsza.W sklepach Auchan możemy liczyć na bardzo duży wybór różnych produktów i regularnie pojawiające się różnorakie gazetki Auchan, dzięki którym można będzie dokonywać tańszych zakupów w różnych kategoriach produktów.

Aktualne gazetki

 • Auchan Kawa & Czekolada Supermarkety gazetka ważna od 22.10.2020 do 31.10.2020
  Auchan Kawa & Czekolada Supermarkety gazetka ważna od 22.10.2020 do 31.10.2020
 • Auchan Kawa & Czekolada Moje Auchan gazetka ważna od 22.10.2020 do 31.10.2020
  Auchan Kawa & Czekolada Moje Auchan gazetka ważna od 22.10.2020 do 31.10.2020
 • Auchan Kawa & Czekolada Hipermarkety gazetka ważna od 22.10.2020 do 31.10.2020
  Auchan Kawa & Czekolada Hipermarkety gazetka ważna od 22.10.2020 do 31.10.2020
 • Auchan Hipermarkety gazetka ważna od 29.10.2020 do 10.11.2020
  Auchan Hipermarkety gazetka ważna od 29.10.2020 do 10.11.2020

Gazetka Auchan w wersji PDF

Archiwalne gazetki

Auchan, gazetki z produktami w atrakcyjnych cenach

Odwiedzając sklepy sieci Auchan można faktycznie liczyć na kompleksową ofertę, w ramach której każdy znajdzie dla siebie atrakcyjne produkty. W sprzedaży znajdują się produkty spożywcze, chemia gospodarcza, produkty chemii domowej, kosmetyki, tekstylia, akcesoria wyposażenia domu, zabawki, artykuły papiernicze. To rzecz jasna przykład hipermarketu z ogromną bazą produktów, dlatego każdy może liczyć na to, że w jednym sklepie będzie miał okazją zrobić zakupu kompleksowo. Odwiedzając Auchan liczyć możemy na liczne zniżki i promocje z różnych kategorii produktów, dlatego będzie można mówić o szansie na tańsze dokonywanie zakupów. Podobnie jak w innych sklepach również w tym hipermarkecie propozycje promocyjne pojawiają się cykliczne, niektóre produkty mogą być tańsze w danym okresie inne w kolejnym tygodniu. Dlatego wybierając sie do hipermarketu sieci Auchan warto będzie wcześniej odpowiednio przygotować się do planowanych zakupów, by faktycznie wykorzystują gazetkę Auchan sprawdzić co w konkretnym okresie czasu będzie można kupić taniej.

Auchan - gazetki na każdy tydzień

Zaglądając do sklepu Auchan możemy liczyć na spore przeceny i atrakcyjne rabaty na bardzo wiele różnych produktów. Dlatego każdy kto zdecyduje się robić tam zakupu na pewno znajdzie dla siebie coś atrakcyjnego. Warto zwrócić uwagę na to, by do zakupów się przygotować. W każdym tygodniu pojawiają się nowe gazetki Auchan, które są świetną propozycją, by zakupów dokonywać taniej. Wybierając się do sklepu warto jednak wiedzieć co w określonym czasie proponowane jest w najlepszych cenach. Dlatego powinno się brać pod uwagę gazetki promocyjne Auchan jakie w określonym tygodniu obowiązują. Zaglądając do nich będzie można szukać dla siebie atrakcyjnych promocji. W każdym tygodniu pojawia się oczywiście nowa gazetka promocyjna przygotowana przez Auchan, w której proponowane są najlepsze okazje danego tygodnia, prezentowane są pogrupowane tematycznie produkty pojawiające się w określonym czasie w promocji. Zaglądając do takiej gazetki przed zakupami będzie można się do nich lepiej przygotować, będzie można na listę swoich zakupów wprowadzić takie produkty, które w określonym tygodniu warto będzie kupić, ponieważ będą oferowane w najlepszej cenie. Chodząc między sklepowymi alejkami trudno będzie te wszystkie oferty promocyjne wypatrzeć. Natomiast zaglądając do gazetki Auchan przed zakupami będzie można mieć rozeznanie, czego w trakcie zakupów warto będzie szukać, co w danym okresie będzie godne uwagi.

Gazetki Auchan - jak są przygotowane?

Jeśli weźmiemy pod uwagę gazetki Auchan przekonamy się, że to promocyjne gazetki, które mają określony charakter. Przynajmniej te pojawiające się w systemie cotygodniowymi mają określoną formułę, która utrzymywana jest przez właściciela sklepów. Gazetki sieci Auchan, które prezentują tygodniowe promocje w sklepach Auchan to szansa na znalezienie wielu atrakcyjnych produktów w dobrych cenach. Gazetki są przyjemne w odbiorze, ponieważ wszystkie oferowane w promocyjnych cenach produkty są tematycznie pogrupowane. Tym samym znalezienie dobrych promocji staje się dla klientów łatwiejsze i faktycznie spośród różnych propozycji możemy coś atrakcyjnego wybrać. Poszczególne strony prezentują produkty ze sobą powiązane, są ustawione w takiej samej kolejności więc jeśli ktoś jest stałym klientem w sklepach Auchan faktycznie może liczyć na dobre produkty w atrakcyjnych cenach a jednocześnie nie będzie miał problemu z tym, by odnalżć się w takiej gazetce. Razem grupowane są produkty takie jak owoce i warzywa, potem pieczywo i produkty tego typu, napoje, alkohole, słodycze, po produktach spożywczych gazetka Auchan prezentuje promocje na produkty chemii gospodarczej, chemii domowej i kosmetyków, na jednej stronie gromadzone są również oferty promocyjne jeśli chodzi o produkty dla niemowlaków. Dlatego okazje cenowe w sklepach Auchan w ten sposób zostają uporządkowane i zdecydowanie łatwiej się w nich odnaleźć, gdy ktoś będzie szukał atrakcyjnych promocji dla siebie.

Nie tylko gazetki promocyjne z produktami spożywczymi

Jednak gazetki promocyjne Auchan to nie tylko te propozycje, w których są nam prezentowane produkty spożywcze. Regularnie pojawiają się także inne gazetki  np takie, w których prezentowane są oferty jak tekstylia znajdujące się w ofercie sklepu. Oczywiście mamy również do czynienia z gazetkami sezonowymi, które również mają swoją rolę i dość często się pojawiają. W okresie przed dniem dziecka zawitają gazetki z zabawkami, w okresie letnim coś z wyposażeniem do ogrodu. Promocyjnych cenach i różnych artykułów dostępnych w sklepach Auchan jest cała masa więc faktycznie każdy może szukać dla siebie atrakcyjnych propozycji. Warto zaglądać do przygotowywanych gazetek promocyjnych, ponieważ bardzo często będzie to faktycznie szansa na to, by istotnie na zakupach oszczędzać i w ten sposób mieć wartościowe produkty w dobrych cenach.