Kod rabatowy Umysł Miliardera kwiecień 2021

Umysł miliardera. 20 zasad bogactwa i sukcesu najbogatszych ludzi świata” to książka o tym, jak osiągnąć sukces w biznesie. Rafael Badziag, ekspert psychologii przedsiębiorczości, przeprowadził rozmowy z 21 miliarderami z całego świata. Zapytał ich, w jaki sposób doszli do swojego majątku i jaka była ich historia. Na podstawie rozmów z najbogatszymi ludźmi świata autor poradnika wyodrębnił najważniejsze cechy charakteru i zasady postępowania, które pomagają w osiągnięciu sukcesu finansowego. Wnioski płynące z tych spotkań mają posłużyć czytelnikom do zmiany nawyków i sposobu myślenia na takie, które ułatwią zdobycie fortuny. Brzmi ciekawie? Na stronie duzerabaty.pl dajemy ci zniżkę na zakup książki „Umysł miliardera”, światowego bestsellera dla ludzi sukcesu.

Umysł Miliardera Kupony rabatowe

 • Umysł Miliardera

  Okazja! Tylko teraz rabat - 20% za nagranie w sklepie Umysł Miliardera!

  Jak to możliwe, że niektórzy ludzie w ciągu jednego życia są w stanie zbudować imperia i stworzyć miliardy dolarów b… więcej szczegółów
  Czas do wygaśnięcia kuponu

  1107 dni, 16 h, 14 min

  Liczba wykorzystanych kuponów

  19

 • Umysł Miliardera

  Sprawdź! Tylko teraz światowy bestseller w cenie 177 zł! Sprawdź ofertę sklepu Umysł Miliardera!

  Chcesz dowiedzieć się jak pracować żeby dorobić się dużych pieniędzy i być niezależnym finansowo! Książka Umysł Miliardera pozwoli… więcej szczegółów
  Czas do wygaśnięcia kuponu

  1107 dni, 16 h, 14 min

  Liczba wykorzystanych kuponów

  2

 • Umysł Miliardera

  HIT! Audiobook za jedyne 127 zł w sklepie Umysł Miliardera!

  Nie masz czasu na własne życie? Twoja praca zajmuje Ci cały dzień a nadal brakuje Ci pieniędzy! Zmień swoje życie, zarabiaj dużo i… więcej szczegółów
  Czas do wygaśnięcia kuponu

  1107 dni, 16 h, 14 min

  Liczba wykorzystanych kuponów

  2

 • Umysł Miliardera

  Okazja! Tylko teraz 77 zł za ebook w sklepie Umysł Miliardera!

  Masz już dosyć wyścigu szczurów w korporacji? Męczy Cie praca całymi dniami na etacie? Światowy bestseller „Umysł Miliardera” już … więcej szczegółów
  Czas do wygaśnięcia kuponu

  1107 dni, 16 h, 14 min

  Liczba wykorzystanych kuponów

  2

Podobne kupony oraz kody rabatowe

Poprzednie promocje

Brak kuponów.
Tagi:

Kim jest autor „Umysłu miliardera”?

Rafael Badziag to najpopularniejszy autor non-fiction na świecie. Liczba sprzedanych egzemplarzy jego książek wynosi już ponad 500 milionów. Psycholog przedsiębiorczości, poczytny pisarz i mówca motywacyjny przekonuje, że każdy może zostać miliarderem. Wystarczy mieć dobry pomysł, odpowiednie predyspozycje psychiczne i na stałe wprowadzić służące przedsiębiorczości i dobrym relacjom biznesowym nawyki. W poradniku „Umysł miliardera. 20 zasad bogactwa i sukcesu najbogatszych ludzi świata” pisarz udowadnia, że miliarderem nie trzeba się urodzić: bohaterowie jego książki nie nabyli bogactwa w wyniku dziedziczenia, ich fortuna nie została im przekazana z ojca na syna. Do wszystkiego doszli własną, ciężką pracą. Niektórzy z nich mieli nawet mocno utrudniony start: jeden z rozmówców Rafaela Badziaga urodził się np. na Pustyni Syryjskiej i wychował się bez rodziców, miał też bardzo ograniczony dostęp do nauki w szkole.

„Umysł miliardera”: książka dla przedsiębiorców i nie tylko

Poradnik „Umysł miliardera” podpowiada, jakie zasady wdrożyć i jak postępować, aby osiągnąć sukces. Z pewnością nie wszyscy jego czytelnicy zostaną po jej lekturze multimilionerami, jednak na pewno zbiór informacji i wskazówek zawartych w książce Rafaela Badziaga przyda się każdemu. Bez względu na to, czy już prowadzisz własną firmę i chcesz szybciej osiągać większe przychody, czy dopiero myślisz o założeniu własnej działalności (lub nawet nie masz takich planów, ale chciał(a)byś zwiększyć swoje szanse na wyższe zarobki i awans w strukturze firmy lub zmienić pracę na lepszą), wdrożenie w swoim życiu nawyków milardera na pewno jest dobrym pomysłem.

Cechy miliardera: nawyki bogactwa

Czy uważasz, że miliarder musi być osobą bezwzględną, „po trupach” dążącą do celu, a prawdziwy sukces biznesowy mogą osiągnąć tylko ci, którzy kłamią i manipulują innymi? Bycie miliarderem kojarzy ci się z hucznymi imprezami, alkoholem i wydawaniem pieniędzy na drogie, niepotrzebne rzeczy? Nic bardziej mylnego! W poradniku „Umysł miliardera. 20 zasad bogactwa i sukcesu najbogatszych ludzi świata” autor przekonuje, że to, co liczy się najbardziej, to właśnie umysł miliardera, czyli charakterystyczny dla ludzi sukcesu sposób myślenia i wprowadzenie odpowiednich nawyków. Jedną z podstawowych zasad osoby, która chce być uznanym przedsiębiorcą, jest uczciwość i szacunek dla ludzi, a także wrażliwość i empatia. Bez nie, jak przekonują rozmówcy, nie uda się zbudować dobrych i trwałych kontaktów międzyludzkich, a na nich przede wszystkim są przecież oparte relacje biznesowe.

Nawyki, które pomagają w zdobyciu fortuny, to między innymi wczesne wstawanie, aktywność fizyczna, zdrowe odżywianie i... medytacja. A osiągnąwszy majątek, lepiej jest nadal żyć skromnie, uświadamiając sobie, że pieniądze nie są najważniejsze. Książka Rafaela Badziaga obala mity na temat najbogatszych ludzi świata i pomaga dostrzec to, co najbardziej się liczy, aby od postaw zbudować swoją karierę i samemu zdobyć duże pieniądze.

Umysł miliardera – kod rabatowy

Zdecydowała/eś, że chcesz poznać tajniki sukcesu największych światowych przedsiębiorców? Doskonale! Zacznij od skorzystania z atrakcyjnej promocji. Na stronie duzerabaty.pl oferujemy zniżkę na książkę Rafaela Badziaga „Umysł miliardera”. Kod rabatowy umożliwi ci zakup poradnika w niższej cenie. Podejmij pierwszą ważną decyzję na drodze do sukcesu i skorzystaj z okazji, aby oszczędzić pieniądze.

Kod rabatowy Umysł Miliardera - Najczęściej zadawane pytania

💰 Czy kupony rabatowe Umysł Miliardera są darmowe?
Wszystkie kupony Umysł Miliardera są darmowe, żaden z 4 kuponów nie wymaga rejestracji na stronie.
❓ Ile promocji do Umysł Miliardera znajdę na Państwa stronie?
Obecnie na stronie mamy 4 aktualnych promocji.
💳 Ile można zaoszczędzić na aktualnych kuponach Umysł Miliardera?
Obecnie w Umysł Miliardera zaoszczędzić możesz do 77 zł.

Komentarze

Nikt jeszcze nie dodał swojego komentarza.

Dodaj komentarz

Wyłącz odpowiadanie