Aktywnych promocji:
4

Kod rabatowy Umysł Miliardera kwiecień 2024

Umysł miliardera. 20 zasad bogactwa i sukcesu najbogatszych ludzi świata” to książka o tym, jak osiągnąć sukces w biznesie. Rafael Badziag, ekspert psychologii przedsiębiorczości, przeprowadził rozmowy z 21 miliarderami z całego świata. Zapytał ich, w jaki sposób doszli do swojego majątku i jaka była ich historia. Na podstawie rozmów z najbogatszymi ludźmi świata autor poradnika wyodrębnił najważniejsze cechy charakteru i zasady postępowania, które pomagają w osiągnięciu sukcesu finansowego. Wnioski płynące z tych spotkań mają posłużyć czytelnikom do zmiany nawyków i sposobu myślenia na takie, które ułatwią zdobycie fortuny. Brzmi ciekawie? Na stronie duzerabaty.pl dajemy ci zniżkę na zakup książki „Umysł miliardera”, światowego bestsellera dla ludzi sukcesu.

Aktualne kody rabatowe marki Umysł Miliardera:

 • Umysł Miliardera
  60 pkt
  Warto
  zobaczyć

  Okazja! Tylko teraz rabat - 20% za nagranie w sklepie Umysł Miliardera!

  Jak to możliwe, że niektórzy ludzie w ciągu jednego życia są w stanie zbudować imperia i stwo...
  alarm Okres ważności kuponu: 01.05.2024
 • Umysł Miliardera
  13 pkt
  Warto
  zobaczyć

  Sprawdź! Tylko teraz światowy bestseller w cenie 177 zł! Sprawdź ofertę sklepu Umysł Miliardera!

  Chcesz dowiedzieć się jak pracować żeby dorobić się dużych pieniędzy i być niezależnym finansowo! Ks...
  alarm Okres ważności kuponu: 01.05.2024
 • Umysł Miliardera
  21 pkt
  Warto
  zobaczyć

  HIT! Audiobook za jedyne 127 zł w sklepie Umysł Miliardera!

  Nie masz czasu na własne życie? Twoja praca zajmuje Ci cały dzień a nadal brakuje Ci pieniędzy! Zmie...
  alarm Okres ważności kuponu: 01.05.2024
 • Umysł Miliardera
  28 pkt
  Warto
  zobaczyć

  Okazja! Tylko teraz 77 zł za ebook w sklepie Umysł Miliardera!

  Masz już dosyć wyścigu szczurów w korporacji? Męczy Cie praca całymi dniami na etacie? Światowy best...
  alarm Okres ważności kuponu: 01.05.2024

Podobne kupony oraz kody rabatowe:

 • Legimi
  371 pkt
  Warto
  zobaczyć

  Rabat -50% na ebooki i audiobooki w Legimi! Skorzystaj z oferty!

  Super okazja w Legimi! Teraz w Legimi możesz kupić swoje ulubione pozycje o -50%! Wykup dowolny paki...
 • Legimi
  370 pkt
  Warto
  zobaczyć

  Darmowy dostęp do ebooków w Legimi! Sprawdź szczegóły!

  Darmowy dostęp do ebooków w Legimi! Wybierz najlepszy dla Ciebie plan abonamentowy i korzysta...
 • Legimi
  354 pkt
  Warto
  zobaczyć

  Rabat -18% na subskrypcję Legimi!

  Tylko teraz nawet -18% taniej na abonament w sklepie Legimi! Nielimitowany dostęp do ebooków ...

Archiwalne promocje marki Umysł Miliardera

Kim jest autor „Umysłu miliardera”?

Rafael Badziag to najpopularniejszy autor non-fiction na świecie. Liczba sprzedanych egzemplarzy jego książek wynosi już ponad 500 milionów. Psycholog przedsiębiorczości, poczytny pisarz i mówca motywacyjny przekonuje, że każdy może zostać miliarderem. Wystarczy mieć dobry pomysł, odpowiednie predyspozycje psychiczne i na stałe wprowadzić służące przedsiębiorczości i dobrym relacjom biznesowym nawyki. W poradniku „Umysł miliardera. 20 zasad bogactwa i sukcesu najbogatszych ludzi świata” pisarz udowadnia, że miliarderem nie trzeba się urodzić: bohaterowie jego książki nie nabyli bogactwa w wyniku dziedziczenia, ich fortuna nie została im przekazana z ojca na syna. Do wszystkiego doszli własną, ciężką pracą. Niektórzy z nich mieli nawet mocno utrudniony start: jeden z rozmówców Rafaela Badziaga urodził się np. na Pustyni Syryjskiej i wychował się bez rodziców, miał też bardzo ograniczony dostęp do nauki w szkole.

„Umysł miliardera”: książka dla przedsiębiorców i nie tylko

Poradnik „Umysł miliardera” podpowiada, jakie zasady wdrożyć i jak postępować, aby osiągnąć sukces. Z pewnością nie wszyscy jego czytelnicy zostaną po jej lekturze multimilionerami, jednak na pewno zbiór informacji i wskazówek zawartych w książce Rafaela Badziaga przyda się każdemu. Bez względu na to, czy już prowadzisz własną firmę i chcesz szybciej osiągać większe przychody, czy dopiero myślisz o założeniu własnej działalności (lub nawet nie masz takich planów, ale chciał(a)byś zwiększyć swoje szanse na wyższe zarobki i awans w strukturze firmy lub zmienić pracę na lepszą), wdrożenie w swoim życiu nawyków milardera na pewno jest dobrym pomysłem.

Cechy miliardera: nawyki bogactwa

Czy uważasz, że miliarder musi być osobą bezwzględną, „po trupach” dążącą do celu, a prawdziwy sukces biznesowy mogą osiągnąć tylko ci, którzy kłamią i manipulują innymi? Bycie miliarderem kojarzy ci się z hucznymi imprezami, alkoholem i wydawaniem pieniędzy na drogie, niepotrzebne rzeczy? Nic bardziej mylnego! W poradniku „Umysł miliardera. 20 zasad bogactwa i sukcesu najbogatszych ludzi świata” autor przekonuje, że to, co liczy się najbardziej, to właśnie umysł miliardera, czyli charakterystyczny dla ludzi sukcesu sposób myślenia i wprowadzenie odpowiednich nawyków. Jedną z podstawowych zasad osoby, która chce być uznanym przedsiębiorcą, jest uczciwość i szacunek dla ludzi, a także wrażliwość i empatia. Bez nie, jak przekonują rozmówcy, nie uda się zbudować dobrych i trwałych kontaktów międzyludzkich, a na nich przede wszystkim są przecież oparte relacje biznesowe.

Nawyki, które pomagają w zdobyciu fortuny, to między innymi wczesne wstawanie, aktywność fizyczna, zdrowe odżywianie i... medytacja. A osiągnąwszy majątek, lepiej jest nadal żyć skromnie, uświadamiając sobie, że pieniądze nie są najważniejsze. Książka Rafaela Badziaga obala mity na temat najbogatszych ludzi świata i pomaga dostrzec to, co najbardziej się liczy, aby od postaw zbudować swoją karierę i samemu zdobyć duże pieniądze.

Umysł miliardera – kod rabatowy

Zdecydowała/eś, że chcesz poznać tajniki sukcesu największych światowych przedsiębiorców? Doskonale! Zacznij od skorzystania z atrakcyjnej promocji. Na stronie duzerabaty.pl oferujemy zniżkę na książkę Rafaela Badziaga „Umysł miliardera”. Kod rabatowy umożliwi ci zakup poradnika w niższej cenie. Podejmij pierwszą ważną decyzję na drodze do sukcesu i skorzystaj z okazji, aby oszczędzić pieniądze.

Kody rabatowe Umysł Miliardera - najczęściej zadawane pytania:

Chmura tagów:
×
navigate_before
navigate_next