Kod rabatowy MyHeritage wrzesień 2020

Z pewnością każdy z nas jest ciekaw genealogii swojej rodziny, która pozwala poznać prawdziwą jej historię. Jednak życie pędzi do przodu, a my skupiamy się na tym, co aktualnie dzieje się wokół nas, zupełnie zapominając o przeszłości. Mimo to, dla wszystkich osób chcących poznać swoje drzewo genealogiczne powstała innowacyjna platforma MyHeritage.pl. Znajdziesz na niej rodzinne powiązania, które z pewnością Cię zaskoczą. W dosłownie parę chwil stworzysz drzewo genealogiczne, znajdziesz nowych krewnych i przodków - wszystko dzięki prostym testom DNA. Już dziś dowiedz się, co o Tobie mówią Twoje geny, zatem już dziś skorzystaj z kodów rabatowych na platformę MyHeritage.pl, które sprawią, że poznasz swoją historię za pomocą niewielkiej inwestycji. Pamiętaj, że Twoja przeszłość jest równie ważna co teraźniejszość i przyszłość.

Podobne marki:

Kody Rabatowe Zalando LoungeKod rabatowy NaturaKody rabatowe Empik

MyHeritage Kupony rabatowe

 • Poznaj korzenie swojej rodziny za pomocą nowoczesnej technologii w promocyjnej cenie! Sprawdź szczegóły już teraz!

  Poznaj korzenie swojej rodziny za pomocą nowoczesnej technologii w promocyjnej cenie! Sprawdź szczegóły już teraz!

  Z abonamentem w MyHeritage przy pomocy nowoczesnej technologii możesz stworzyć drzewo genealogiczne swojej rodziny, powiększrzyć swoje drzewo dzięki podobieństwom oraz odszukać swoich najbliżs… Więcej szczegółów
  Czas do wygaśnięcia kuponu

  54 dni, 13 h, 27 min

  Liczba użyć kodu rabatowego

  136

 • Zaskocz samego siebie! Promocja na badanie DNA trwa! Sprawdź już teraz szczegóły!

  Zaskocz samego siebie! Promocja na badanie DNA trwa! Sprawdź już teraz szczegóły!

  Jesteś ciekaw swojego pochodzenia? A możesz szukasz członków swojej rodziny? Już teraz możesz zrobić badanie DNA w promocyjnej cenie! Odkryj, z których stron świata pochodzi Twoja rodzina i d… Więcej szczegółów
  Czas do wygaśnięcia kuponu

  Do odwołania

  Liczba użyć kodu rabatowego

  37

 • Stwórz bezpłatnie drzewo genealogiczne swojej rodziny!

  Stwórz bezpłatnie drzewo genealogiczne swojej rodziny!

  Interesuje Cię historia Twojej rodziny? Stwórz drzewo genealogiczne dzięki łatwemu kreatorowi. Skorzystaj z niezwykle prostego narzędzia i podziel się swoją pracą z najbliższymi!
  Czas do wygaśnięcia kuponu

  133 dni, 22 h, 57 min

  Liczba użyć kodu rabatowego

  66

Podobne kupony oraz kody rabatowe

Poprzednie promocje

Brak kuponów.

Co warto wiedzieć o platformie MyHeritage.pl?

Misją platformy jest pomaganie ludziom w odkrywaniu ich przeszłości, co czyni przyszłość znacznie lepszą. Wykorzystując kupony rabatowe na platformie MyHeritage.pl, możesz już dziś dokonać niesamowitych odkryć, a wszystko za pomocą kilku kliknięć myszką, gdyż całe drzewo genealogiczne możesz stworzyć online. Ta globalna platforma służy do badań historii rodziny, a także do pozyskiwania cennych informacji na temat zdrowia, gdyż technologie wyszukiwania przodków opierają się na testach DNA. Firma została założona w 2003 roku przez historyka Gilada Japheta. Z początku było to niewielkie przedsiębiorstwo, które z biegiem czasu niesamowicie rozwinęło się i dziś stanowi globalną firmę z ponad 100 milionami użytkowników z całego świata. Pracownicy firmy pracują zarówno w biurach zlokalizowanych w Europie, jak i również w Ameryce Północnej i Izraelu. Cały zespół profesjonalistów podejmuje wiele dobrowolnych inicjatyw społecznych, a także oferuje całodobowe wsparcie techniczne pod numerem przeznaczonym dla wszystkich krajów +1 385 313 9758.

Oferta platformy MyHeritage.pl

Oferta platformy MyHeritage.pl jest niezwykle innowacyjna, gdyż opiera się na nowoczesnych testach DNA, dzięki której profesjonalny zespół ekspertów jest w stanie zdobyć i ujawnić cenne informacje dotyczące historii danej rodziny i jej pochodzenia etnicznego. Wystarczy zamówić pakiet DNA online i odesłać próbkę na wskazany adres. Otrzymana próbka zostanie zbadana w firmowym laboratorium, które po upływie około 3-4 tygodni przedstawi wyniki. Wśród nich znajdziesz informacje na temat swojego pochodzenia, a także swoich krewnych. Ponadto na podstawie próbki laboratorium oceni ryzyko rozwoju różnych chorób, a także podczas planowania rodziny dowiesz się, czy jesteś nosicielem chorób genetycznych, które mogłyby zostać przeniesione na Twoje dzieci.

Na platformie MyHeritage.pl:

 • dowiesz się, czy jesteś nosicielem chorób genetycznych,
 • otrzymasz szczegółowy raport na temat wpływu Twoich genów na ryzyko rozwoju różnych chorób,
 • stworzysz drzewo genealogiczne Twojej rodziny

 

Formy płatności i dostawa na platformie MyHeritage.pl

Przy składaniu zamówienia na platformie MyHeritage.pl możesz wybrać wygodny, szybki i bezpieczny sposób płatności przy wykorzystaniu karty płatniczej. Twoja płatność dotrze do odbiorcy natychmiast, dzięki czemu firma będzie mogła od razu przejść do działania. Jednak w pierwszej kolejności otrzymasz potwierdzenie swojego zamówienia drogą e-mailową, a następnie otrzymasz pocztą tradycyjną tzw. “box” służący do pobrania próbki - bez krwi i śliny. Wystarczy, że dołączonym aplikatorem przesuniesz po wewnętrznej ścianie policzka i odeślesz box do nadawcy. Następnie po 4 tygodniach otrzymasz wszelkie informacje na swój temat, które również będą widoczne na panelu w aplikacji przeznaczonej na urządzenia mobilne.

Jak wykorzystać kupony rabatowe na platformie MyHeritage.pl

Na naszym portalu duzerabaty.pl znajdziesz najświeższe promocje i zniżki na platformę MyHeritage.pl. Rabaty obniżają ceny za wszystkie testy, pozwalają odkryć genealogię za jedyne 69$, a także dotyczą wielu innych wyprzedaży. Wystarczy, że wybierzesz interesujący Cię kod rabatowy na platformę MyHeritage.pl i skorzystasz z doskonałej jakości obsługi, a także najnowocześniejszej technologii, która pozwoli Ci poznać przeszłość, a także z pewnością zmienić przyszłość na lepsze. Odkryjesz swoje obciążenia genetyczne, dzięki czemu zadbasz o swoje zdrowie i być może unikniesz wielu chorób. Skorzystanie z usług firmy MyHeritage to doskonały sposób na poprawienie komfortu swojego życia codziennego, dlatego już dziś skorzystaj z najlepszych wyprzedaży i odkryj tajemnice swojej rodziny!

 

Kod rabatowy MyHeritage - Najczęściej zadawane pytania

💰 Czy kupony rabatowe MyHeritage są darmowe?
Wszystkie kupony MyHeritage są darmowe, żaden z 3 kuponów nie wymaga rejestracji na stronie.
❓ Ile promocji do MyHeritage znajdę na Państwa stronie?
Obecnie na stronie mamy 3 aktualnych promocji.
💳 Ile można zaoszczędzić na aktualnych kuponach MyHeritage?
Aby dowiedzieć się szczegółów na temat promocji MyHeritage odwiedź serwis duzerabaty.pl

Komentarze

Nikt jeszcze nie dodał swojego komentarza.

Dodaj komentarz

Wyłącz odpowiadanie