Kody rabatowe AVG

W dzisiejszych czasach niemal wszystko co robimy, robimy w sieci. To właśnie tu dokonujemy zakupów. To tutaj rozmawiamy ze znajomymi. To tutaj logujemy się do banku i tutaj przesyłamy sobie nawzajem poufne informacje. A czy masz świadomość, że wszystkie te dane są w zagrożeniu jeżeli nie posiadasz odpowiedniego i skutecznego antywirusa? No właśnie. Większość z nas nie myśli o tym, dopóki ktoś nie wykradnie kluczowych dla funkcjonowania danych. By temu zapobiec, skorzystaj z odpowiedniego zabezpieczenia. A jaki antywirus polecamy? AVG! Antywirus AVG zabezpieczy Twoje dane! Nasz kody rabatowe AVG Antywirus sprawią, że za zamówione w sklepie producenta oprogramowanie zapłacisz mniej!

Podobne marki:

Vobis kody rabatoweKod rabatowy NeonetKody rabatowe Mango

Promocje AVG

Poprzednie promocje

Komentarze

Nikt jeszcze nie dodał swojego komentarza.

Zaloguj się, by komentować.

Najnowsze Kody Rabatowe AVG

Popularne promocje Październik 2019 Oszczędzasz Kod Wygasa
Zdobądź kupon 10% na oprogramowanie AVG! 10% --- 16/03/2020

AVG to jeden z najpopularniejszych programów antywirusowych, odpowiedni do użytku domowego oraz firmowego. Produkt został zaprojektowany i wykonany przez czeską firmę AVG Technologies, która jest notowana na nowojorskiej giełdzie papierów wartościowych NYSE. Co ciekawe, firma została przejęta w 2016 roku przez równie znaną markę Avast Software, która podobnie do AVG zajmuje się produkcją komputerowych systemów ochronnych. AVG to podstawowy i zarazem bardzo kompletny program ochronny do większości zastosowań oraz - co bardzo ważne - jest obejmowany częstymi promocjami na antywirus AVG.

Ciekawostki o antywirusie AVG

Antywirus AVG to nie tylko podstawowe narzędzie, lecz także bardzo skomplikowany kombajn służący do kompleksowej ochrony całego systemu. Większość prac związanych z ochroną odbywa się samoczynnie w trybie real-time, zaś użytkownik nie musi podejmować praktycznie żadnych akcji. Wbudowana opcja LinkScanner stale monitoruje odwiedzane linki przez wszystkie przeglądarki w systemie, a opcja Anti-Spyware skutecznie chroni przed najgroźniejszymi exploitami. Dużą zaletą oprogramowania jest niska waga (tj. miejsce na dysku zajęte przez program), jak i bardzo niska zasobożerność. Program po uruchomieniu stale działa w tle i tylko w niewielkim stopniu wpływa na szybkość pracy komputera, a ewentualne utraty wydajności są zupełnie niezauważalne dla końcowego użytkownika.

Poznaj ofertę firmy AVG

W sklepie AVG.pl zakupisz praktycznie każdy rodzaj ochrony dopasowany idealnie do Twoich potrzeb. Najpopularniejszy antywirus występuje w wersji darmowej, okrojonej z bardzo przydatnych funkcji, jak i w wersji płatnej. Ceny zakupu są bardzo atrakcyjne, głównie za sprawą zniżki na antywirus AVG. Programy antywirusowe firmy AVG występują w dwóch, najpopularniejszych formach. Wersja Internet Security jest przeznaczona do małych firm. Ma wbudowany firewall, funkcję szyfrowania plików dyskowych, jak i filtry Anty-SPAM oraz ochronę płatności internetowych. Wersja AVG Ultimate jest przeznaczona do ochrony całego domu lub dużej firmy bez limitu stanowisk. Ma 80 narzędzi i jest pełną ochroną komputerów w całym przedsiębiorstwie.

Antywirus AVG to między innymi:

- ochrona plików w czasie rzeczywistym,

- wersja dla smartfonów (w wersji Ultimate),

- prosty interfejs,

- ochrona płatności,

- stała ochrona bankowości on-line,

- ochrona przed wszystkimi zagrożeniami w internecie i poza nim.

Sposoby płatności i dostawa towaru w firmie AVG

Płatność za antywirus AVG odbywa się internetowo za pomocą operatora szybkich przelewów oraz kart płatniczych. Dostawa towaru odbywa się poprzez ściągnięcie pliku instalacyjnego na dysk komputera oraz jego późniejsza instalacja, dzięki czemu możemy użytkować zakupiony program tuż po wpłacie należności. Zauważ koniecznie, że częsta wyprzedaż w sklepie AVG przyczyni się do obniżenia cen użytkowania programu i zmniejszenia obciążeń finansowych Twojej firmy. Warto z niej skorzystać!

Jak wykorzystać kupony rabatowe w AVG

Kody rabatowe do sklepu AVG potrafią zmienić koszty zakupu programu o bardzo dużą wartość, co stanowi zazwyczaj oszczędność godną zastosowania. Dzięki temu użytkowanie programu staje się bardzo niedrogie, a dzieląc jego pracę na kilka lub kilkanaście komputerów okaże się, że koszt instalacji na każdym z nich z osobna jest znikomy. Wiele osób wykorzystuje zniżki na antywirus AVG jako sposób ochrony komputera swoich bliskich. Ma to duże znaczenie w przypadku osób starszych lub dzieci, czyli osób, które nie są obeznane w technice komputerowej i tym samym podatne na działanie hakerów. Wspomóż ich walkę z nielegalnymi działaniami hakerskimi i jednocześnie ochroń ich prywatność. Dodaj naszą stronę duzerabaty.pl do swoich zakładek i dopisz się do newslettera.