Kod rabatowy Uber kwiecień 2021

Jeśli często jeździsz taksówką i płacisz wysokie ceny za przewóz, zmień to i wybierz Ubera! Tanio, wygodnie i profesjonalnie. Dodatkowo możesz skorzystać z takich usług, wpisując w aplikacji kod rabatowy Uber. Dzięki niemu, przejazd będzie jeszcze tańszy!

Uber Kupony rabatowe

 • Uber

  Odkryj platformę Uber! Zarejestruj się, aby realizować przejazdy!

  Koniecznie odkryj platformę Uber! Zarejestruj się i realizuj przejazdy. Docieraj w każde miejsce z kierowcą Ubera. Sprawdź aktualn… więcej szczegółów
  Czas do wygaśnięcia kuponu

  Do odwołania

  Liczba wykorzystanych kuponów

  2

Podobne kupony oraz kody rabatowe

Poprzednie promocje

Brak kuponów.

Najnowsze Kody Rabatowe Uber

Popularne promocje Kwiecień 2021 Oszczędzasz Kod Wygasa
Odkryj platformę Uber! Zarejestruj się, aby realizować przejazdy! PROMOCJA --- 29/11/2020

Jak wykorzystać kod rabatowy Uber?

Kod rabatowy od Ubera można wpisać niejako na dwa sposoby:

 • zniżki dla nowych klientów;
 • zniżki dla starych klientów.

Po pierwsze, podczas założenia konta oraz rejestrowania karty, którą będziemy płacić. Wówczas aplikacja sama zapyta o kod promocyjny. Chodzi o kupon dla nowych użytkowników, który należy wpisać we wskazanym miejscu.

"Starzy" użytkownicy mogą też skorzystać z aktualnych promocji, które pojawiają się od czasu do czasu. W takim wypadku należy go wpisać na etapie płatności. Co więcej, każdy klient ma możliwość wygenerowania własnego kodu polecającego w sekcji Darmowe Przejazdy. Jeśli podamy go komuś innemu, a nowy użytkownik wpisze go na etapie rejestracji nowego konta, wówczas otrzymamy darmowy przejazd. Należy pamiętać, że na jednym telefonie można mieć maksymalnie trzy konta, a do każdego należy przypisać inną kartę. Nowy użytkownik może wykonać zniżkowy przejazd w ciągu 90 dni od otrzymania zniżki.

Płatność jest pobierana automatycznie z karty, a aplikacja automatycznie uwzględnia zniżkę po jej wpisaniu. Aktualne promocje są zawsze bardzo atrakcyjne dla klientów, dlatego warto o nich pamiętać.

Uber - i przejazdy stają się przyjemniejsze!

Uber stał się popularny już jakiś czas temu. Jest to prosta aplikacja na smartfony, dzięki której można zamówić przejazd u kierowcy-amatora. Dzięki niej, sporo osób w dużych miastach zarabia na podwożeniu klientów, a sami zainteresowani usługami - mogą szybko, bezpiecznie i tanio dojechać na miejsce. Jeśli chcemy gdzieś dojechać, wystarczy, że włączymy aplikację i zgłosimy to. W ten sposób znajdujący się najbliżej nas kierowca współpracujący z Uberem weźmie zlecenie i przyjedzie po nas pod wskazane miejsce.

Ubera wśród konkurencji wyróżnia oczywiście to, że nie mamy do czynienia z zawodowymi kierowcami korporacyjnymi, ale osobami prywatnymi. Ceny są bardzo niskie w stosunku do firm taksówkarskich, a sami podwożący świadczą swoje usługi samochodami nie starszymi, niż 10 lat. Uber jest tak popularny, że możemy się z nim spotkać w ponad 200 miastach w łącznie aż 44 krajach. Od ponad 6 lat jest również dostępny w Polsce, między innymi w Warszawie, Krakowie oraz Trójmieście.

Szczegóły płatności w Uberze

Nie każdy wie, że Uber oferuje od jakiegoś czasu również dowóz jedzenia do zainteresowanych użytkowników. Wystarczy zlecić w aplikacji zamówienie konkretnego jedzenia, a dostaniemy je w szybkim tempie. Szczególnie w tych czasach dostawa z ulubionych restauracji jest doskonałym i wygodnym rozwiązaniem.

Metody płatności

Uber oferuje tylko i wyłącznie bezgotówkową formę transakcji. Podczas rejestracji należy podać kartę płatniczą Visa albo MasterCard. Aplikacja, po wykonaniu przejazdu, samodzielnie naliczy opłatę i pobierze ją z naszego konta. Warto pamiętać też, że Uber wyznacza drogę z punktu A do punktu B - taką, która będzie najwygodniejsza i najkrótsza. W ten sposób kierowca nie może wydłużać trasy dla lepszego zarobku, co często - niestety - ma miejsce w korporacjach taksówkarskich.

Dostawa jedzenia

Wiele osób zastanawia się, czy Uber oferuje darmowe dostawy jedzenia. Otóż tak, klienci dostają kod promocyjny na dostawę aż trzech zamówień. Wystarczy wpisać otrzymany kod w aplikacji i złożyć zamówienie o wartości minimalnej w wysokości 40 złotych. Istnieją również także i inne, limitowane oferty, jednak o aktualnych promocjach możemy dowiadywać się na bieżąco.

Zwroty

Uber oferuje również możliwość złożenia reklamacji za przejazd albo poprosić o zwrot pieniędzy w przypadku odwołanego przejazdu. Sam proces jest dość prosty - należy wybrać w menu aplikacji "Twoje przejazdy", a następnie wybrać opcję odwołanego przejazdu. Kolejnym krokiem jest kliknięcie w "chcę otrzymać zwrot". Przejazd bez poniesienia kosztów można odwołać w ciągu maksymalnie 5 minut. Później aplikacja nalicza opłatę w wysokości 10 złotych.

Kod rabatowy Uber - Najczęściej zadawane pytania

🎫 Jakie kody rabatowe do Uber znaleźć można na stronie?
Poniżej przedstawiamy przykładowe kody rabatowe do Uber:
💰 Czy kupony rabatowe Uber są darmowe?
Wszystkie kupony Uber są darmowe, żaden z 1 kupon nie wymaga rejestracji na stronie.
❓ Ile promocji do Uber znajdę na Państwa stronie?
Obecnie na stronie mamy 1 aktaulna promocja.
💳 Ile można zaoszczędzić na aktualnych kuponach Uber?
Aby dowiedzieć się szczegółów na temat promocji Uber odwiedź serwis duzerabaty.pl

Komentarze

Nikt jeszcze nie dodał swojego komentarza.

Dodaj komentarz

Wyłącz odpowiadanie