Aktywnych promocji:
0

Kod rabatowy Proama maj 2024

Ubezpieczenia są czymś normalnym i naturalnym. Mogą być nimi objęte samochody, domy, przedsiębiorstwa, osoby fizyczne, a nawet podróże. Celem ubezpieczeń jest zagwarantowanie bezpieczeństwa osobom, które z powodu zajścia określonych zdarzeń losowych doznały jakieś szkody. Ubezpieczenia mogą być obowiązkowe, jak składka OC, ale również dobrowolne. Jednakże, aby z nich skorzystać trzeba zapłacić określoną sumę pieniędzy. Dla wielu osób jest to niemały wydatek. Jak sobie z tym problemem poradzić? Istnieje na to sposób - wystarczy wykorzystać kody rabatowe Proama, z którymi możesz się zapoznać na naszej stronie. 

Podobne kupony oraz kody rabatowe:

 • Topcars
  1 105 pkt
  Dobra
  oferta

  RABAT 5% dla nowych klientów Topcars!

  Chcesz tanio wynająć samochód? W Topcars to możliwe! Dla każdego nowego klienta przygotowaliśmy kod...
 • Allegro
  97 pkt
  Warto
  zobaczyć

  Odbierz 400zł na zakupy w Allegro

  Co zrobić, aby skorzystać z okazji? 1) Złożyć wniosek o kartę w ofercie dla nowych Klientów ważnej ...
  grade Rekomendowany kupon rabatowy
  lock Tylko dla zalogowanych
 • Oponytanio
  11 pkt
  Warto
  zobaczyć

  Odkryj wyjątkowe ceny opon zimowych w sklepie Oponytanio!

  Już teraz sprawdź szczegóły i przejdź do oferty sklepu Oponytanio. Ogromny wybór opon ...

Archiwalne promocje marki Proama

 • Proama
  31 pkt
  Warto
  zobaczyć

  Kod rabatowy - 70% na AC/OC w portalu Proama!

  Jeśli szukasz najlepszego i najtańszego ubezpieczenia AC/OC koniecznie sprawdź ofertę firmy Proama! ...
  alarm Okres ważności kuponu: 22.07.2021

Czym jest Proama?

Proama jest to przedsiębiorstwo ubezpieczeniowe, które świadczy swoje usługi już od 2011 roku. Jest to prężnie rozwijająca się firma, której celem jest zapewnienie kompleksowej obsługi ubezpieczeniowej na różnych płaszczyznach. W Proamie możesz ubezpieczyć:

samochów dom mieszkanie
firmę podróż samego siebie

Na naszej stronie internetowej masz do dyspozycji kody rabatowe Proama, dzięki którym koszt Twojego ubezpieczenia będzie znacznie mniejszy, a Ty będziesz czuł się bezpiecznie. Proama wyróżnia się na polskim rynku ubezpieczeń tym, że oferuje Tobie osobistego doradcę, jak również wszelkiego rodzaju promocje. Proama zatrudnia wielu specjalistów w całej Polsce, bowiem jest ich aż 600. Każdy klient jest traktowany w taki sam sposób, a każda sprawa jest załatwiana w sposób rzetelny i odpowiedzialny. Warto zaznaczyć, że firma ta zdobyła w 2014 roku wyróżnienie "Gwiazdę Jakości Obsługi" w VII edycji Polskiej Edycji Jakości Obsługi. Wyróżnienie to jest przyznawane wyłącznie tym firmom, które wysoko ocenione przez konsumentów. Proama stała się częścią Grupy Generali. 

Misja

Misją firmy Proama jest przede wszystkim to, aby podejmować wyłącznie logiczne oraz naturalne działania, które będą oparte o jasne przewagi konkurencyjne. Oprócz tego firma realizuje zobowiązania, aby dążyć do najwyższej jakości oraz dąży do sformułowania oferty, która będzie zarówno połączeniem ochrony, obsługi, jak i doradztwa. Gdy wykorzystasz kod rabatowy Proama będziesz mógł sam się przekonać o jakości usług świadczonych przez tą firmę. Proama kieruje się również wartościami, do których należy zaliczyć w szczególności: dotrzymywanie słowa, życie w ramach społeczności, cenienie pracowników oraz konsumentów. Wszystko to sprawia, że przedsiębiorstwo ubezpieczeniowe, jakim jest Proama funkcjonuje na naprawdę wysokim poziomie i wyróżnia się na tle innych firm ubezpieczeniowych innowacyjnością, dociekliwością oraz zorientowaniem na przyjmowanie informacji zwrotnych. Ważna kwestią jest również fakt, że w firmie tej nie działa się w pojedynkę, lecz w pracy zespołowej. 

Ubezpieczenia

Kody rabatowe Proama dają Ci możliwość korzystania z wielu promocji obowiązujących w tej firmie. Jeżeli chodzi o ubezpieczenia samochodu to masz możliwość wykupienia OC i AC. Oferta przewiduje także zakupu dodatkowego ubezpieczenia, jakim jest: Super Assistance, Autoszyby, czy też Medi Assistance. Ubezpieczenie mieszkania i domu daje Tobie ochronę nieruchomości w przypadku, gdy Twój dom lub mieszkanie: spali się w wyniku pożaru, w wyniku silnego wiatru zostanie zerwany dach, bądź w wyniku powodzi dom lub mieszkanie zostanie zalane. Z kolei ubezpieczenie podróży obejmuje w swoim podstawowym zakresie kwestie dotyczące: ubezpieczenie od jednego dnia do roku, polisę ważną na terenie Europy lub całego świata, pokrycie kosztów leczenia gwarantowane przez Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego, pokrycie kosztów transportu do kraju po udzieleniu pomocy medycznej za granicą, jak również niższe ceny ubezpieczeń dla wyjazdów rodzinnych. Jeżeli chodzi o ubezpieczenie osobowe tj. od następstw nieszczęśliwych wypadków to należy tutaj zaliczyć w szczególności takie kwestie jak: całodobową ochronę życia i zdrowia na całym świecie, jak również wypłatę dodatkowego świadczenia w przypadku śmierci osoby ubezpieczonej. W związku z tym, jeżeli chcesz skorzystać z oferty, którą oferuje Proama, ale chciałbyś równocześnie nie przepłacić powinieneś wykorzystać kody rabatowe Proama, które dajemy Ci do wykorzystania. 

Promocje na usługi Proama

Jesteśmy firmą, która współpracuje z przedsiębiorstwem ubezpieczeniowym Proama. Dzięki temu kody rabatowe Proama dostępne na naszej stronie są zawsze aktualne i nigdy nie ma problemu z ich wykorzystaniem. Naszym celem jest aktualizowanie na bieżąco informacji o aktualnie dostępnych rabatach, z których możesz w danym momencie skorzystać. W związku z tym powinieneś systematycznie odwiedzać naszą stronę, aby wiedzieć, jakie zniżki w danym czasie obowiązują, gdyż są one zmienne. Kod rabatowy Proama, który Ci udostępniamy z pewnością może Ci dokonać danego wyboru spośród usług oferowanych przez tą firmę. Rabaty kierowane są dla każdego i ich wykorzystanie nie wpływa na jakość świadczonych usług. Każdy z klientów jest traktowany w taki sposób, aby w jak najbardziej możliwym zakresie mógł być usatysfakcjonowany z działalności, w której specjalizuje się przedsiębiorstwo Proama. Placówki Proama znajdują się w województwie: dolnośląskim, kujawsko-pomorskim, lubelskim, lubuskim, łódzkim, małopolskim, mazowieckim, opolskim, podlaskim, podkarpackim, pomorskim, śląskim, świętokrzyskim, warmińsko-mazurskim, wielkopolskim, jak również zachodniopomorskim. Do dyspozycji konsumentów jest także ogólnopolska infolinia, dzięki której każda osoba zainteresowana danym ubezpieczeniem może uzyskać szczegółowych informacji bez wychodzenia z domu. 

 

Kod rabatowy Proama - najczęściej zadawane pytania:

 • Jakie kody rabatowe do Proama znaleźć można na stronie?

  Brak aktualnych kodów do Proama
 • Czy kupony rabatowe Proama są darmowe?

  Wszystkie kupony Proama są darmowe, żaden z 0 kuponów nie wymaga rejestracji na stronie.
 • Ile promocji do Proama znajdę na Państwa stronie?

  Obecnie na stronie nie mamy aktualnych promocji.
 • Ile można zaoszczędzić na aktualnych kuponach Proama?

  Aby dowiedzieć się szczegółów na temat promocji Proama odwiedź serwis duzerabaty.pl
Chmura tagów:
×
navigate_before
navigate_next