Aktywnych promocji:
0

Kod rabatowy Paczuszka kwiecień 2024

W obecnych czasach coraz więcej osób korzysta z usług kurierskich. Niestety zdarza się tak, że czasami dana przesyłka nie dociera do miejsca docelowego, bądź dociera, ale w stanie naruszonym. Warto więc wybrać takiego kuriera, który dostarczy Twoją przesyłkę zawsze na czas i w stanie idealnym. Na naszej stronie znajdziesz kody rabatowe Paczuszka, dzięki którym będziesz mógł skorzystać z usług kurierskich w niskiej cenie. Dlatego nie zwlekaj dłużej tylko wypróbuj tą usługi tej firmy jeszcze dziś!

Podobne kupony oraz kody rabatowe:

 • Allegro
  96 pkt
  Warto
  zobaczyć

  Odbierz 400zł na zakupy w Allegro

  Co zrobić, aby skorzystać z okazji? 1) Złożyć wniosek o kartę w ofercie dla nowych Klientów ważnej ...
  grade Rekomendowany kupon rabatowy
  lock Tylko dla zalogowanych
 • Revolut
  53 pkt
  Warto
  zobaczyć

  Odkryj lepszy sposób zarządzania pieniędzmi z Revolut!

  Już teraz skorzystaj z aplikacji do obsługi finansów. Dołącz do globalnej społeczności, aby korzysta...
 • Biurwa
  5 pkt
  Warto
  zobaczyć

  Hity cenowe w Biurwa! Kod rabatowy -55% na wybrane artykuły biurowe!

  Do 55% taniej w Biurwa! Ogromny wybór artykułów biurowych i papierniczych w promocyjnych cenach!

Archiwalne promocje marki Paczuszka

 • Paczuszka
  4 pkt
  Warto
  zobaczyć

  Sprawdź atrakcyjne ceny przesyłek kurierskich i paletowych! Zobacz ofertę Paczuszka!

  Już teraz kliknij przycisk "Więcej informacji" i zobacz ofertę portalu Paczuszka, gdzie czekają na C...
  alarm Okres ważności kuponu: 28.11.2020

Paczuszka kody rabatowe, czyli jak oszczędzaj z głową

 Paczuszka jest firmą, która działa, jako pośrednik między klientami poszukującymi tanich usług świadczonych na najwyższym poziomie, a cenionymi przewoźnikami. Dzięki wykorzystaniu kodów rabatowych Paczuszka masz możliwość przesyłania paczek o nietypowych gabarytach w konkurencyjnej cenie. Korzystając z usług Paczuszka masz sposobność korzystania ze specjalnie dedykowanej infolinii, możesz wysyłać paczkę do 27 krajów w Europie, jak również ubezpieczenie do 500 złotych otrzymasz w cenie wysyłki. Należy również zaznaczyć, że nie ponosisz żadnych opłat za strefy oraz dostarczanie paczek do osób prywatnych. Firma Paczuszka obsługuje również zarówno międzynarodowy transport (eksport), jak i międzynarodowy transport (import). 

Jak wykorzystać kod rabatowy Paczuszka?

Aby wykorzystać kod rabatowy Paczuszka należy w pierwszej kolejności znaleźć na naszej stronie internetowej interesujący Ciebie rabat, a następnie wejść na stronę internetową firmy Paczuszka. Jeżeli już wybierzesz odpowiednią dla siebie usługę i przejdziesz do realizacji zamówienia, to powinieneś sprawdzić, czy Twoje zamówienie się zgadza, jeżeli się zgadza koło tak zwanego "koszyka" musisz wpisać w puste pole kod rabatowy na usługę przez Ciebie wybraną. Po wpisaniu kodu rabatowego Paczuszka cena za usługę ulegnie automatycznemu pomniejszeniu. 

Usługi, z których można skorzystać w Paczuszka

Do usług, z których można skorzystać w Paczuszka zaliczyć można przede wszystkim wysyłanie przesyłek przez takich kurierów, jak: DHL, GLS, Rhenus, jak również Raben. Musisz pamiętać, że wykorzystanie naszych kodów rabatowych Paczuszka znacznie obniży koszt usługi, którą jesteś zainteresowany. 

DHL

Jeżeli chodzi o firmę DHL to możesz wybrać takie rodzaje taryf, jak: taryfa standard, przesyłka paletowa (która jest dostarczana w 1-2 robocze), jak również przesyłka dłużycowa (której dostawa również wynosi 1-2 robocze). Należy także pamiętać, że korzystając z opcji DHL masz możliwość wysyłania przesyłek powyżej 31 kilogramów, aczkolwiek wtedy brana jest pod uwagę większa waga spośród wagi przestrzennej, bądź rzeczywistej. 

GLS

Przesyłka GLS charakteryzuje się tym, że paczki wysyłane muszą spełniać następujące wymagania, a mianowicie: waga jednostkowa musi wynosi maksymalnie 50 kilogramów, obwód paczki musi być mniejszy niż trzy metry, jak również najdłuższy bok paczki musi być mniejszy niż dwa metry. Jeżeli wykorzystasz kody rabatowe Paczuszka dostępne na naszej strony jesteś w stanie zaoszczędzić sporą ilość pieniędzy podczas nadawania przesyłki, a tym samym przeznaczyć zaoszczędzoną kwotą na inne wydatki. 

Rhenus Logistic

Rhenus Logistic charakteryzuje się tym, że maksymalna długość boku nie może przekraczać 200 centymetrów, a maksymalna waga rzeczywista nie może przekraczać 1000 kilogramów. Pamiętaj, że korzystając z naszych kodów rabatowych Paczuszka możesz cieszyć się tanią wysyłką paczek nawet jeszcze dziś!

Międzynarodowy transport (eksport)

Jeżeli chodzi o transport międzynarodowy (eksport) to również możesz skorzystać z tej możliwości za niską cenę, wykorzystując nasze kody rabatowe Paczuszka. Bowiem Paczuszka obsługuje ładunki całopojazdowe, jak i drobnicowe od jednej palety). Paczuszka organizuje transport międzynarodowy na terenie całej Europy, a przesyłki zawsze dochodzą na czas. Istnieje również dokonanie wyceny danego transportu, aby tego dokonać należy przygotować następujące informacje, a mianowicie: kody pocztowe nadawcy oraz odbiorcy, wagę towaru, jak również rozmiar przesyłki. Wycena jest oczywiście w pełni bezpłatna. 

Informacje techniczne

Jeżeli o istotne informacje techniczne to należy zaznaczyć, iż istnieje możliwość odstąpienie od umowy zawartej z Paczuszka. Odstąpienie od umowy powinno zostać złożone na piśmie w formie oświadczenia i powinno ono zostać dokonane w terminie 14 dni od momentu zawarcia umowy z firmą. Do zachowania terminu wystarczy jedynie wysłanie stosownego oświadczenia.  Prawo odstąpienia od umowy przysługuje zarówno Tobie, jak i Zleceniobiorcy. 

Kod rabatowy Paczuszka - najczęściej zadawane pytania:

 • Jakie kody rabatowe do Paczuszka znaleźć można na stronie?

  Brak aktualnych kodów do Paczuszka
 • Czy kupony rabatowe Paczuszka są darmowe?

  Wszystkie kupony Paczuszka są darmowe, żaden z 0 kuponów nie wymaga rejestracji na stronie.
 • Ile promocji do Paczuszka znajdę na Państwa stronie?

  Obecnie na stronie nie mamy aktualnych promocji.
 • Ile można zaoszczędzić na aktualnych kuponach Paczuszka?

  Aby dowiedzieć się szczegółów na temat promocji Paczuszka odwiedź serwis duzerabaty.pl
Chmura tagów:
×
navigate_before
navigate_next