Kod rabatowy ForSomeone kwiecień 2021

Specjalne okazje to czas radości i świętowania. Niewiele rzeczy sprawia tak wiele szczęścia, zwłaszcza dzieciom, jak piękny, spersonalizowany balon przeznaczony specjalnie dla konkretnej osoby. Jeśli dodatkowo posiada ciekawy kształt i kolor, a także podpisany jest imieniem świętującego, to staje się prezentem idealnym. ForSomeone zapewnia cudowne, unikatowe balony, które spodobają się zarówno małym, jak i dużym. Kody rabatowe ForSomeone to doskonała okazja, aby sprawić najbliższym przyjemność i zaskoczyć ich pomysłowym podarunkiem, który na długo pozostanie w ich pamięci.

ForSomeone Kupony rabatowe

 • ForSomeone

  Kod rabatowy -10% na pocztę balonową ForSomeone!

  Super okazja! Zgarnij 10% zniżki na wyjątkowy prezent dla kogoś bliskiego. Poczta balonowa to doskonała niespodzianka! Użyj kodu r… więcej szczegółów
  Czas do wygaśnięcia kuponu

  Do odwołania

  Liczba wykorzystanych kuponów

  2

Podobne kupony oraz kody rabatowe

Poprzednie promocje

Najnowsze Kody Rabatowe ForSomeone

Popularne promocje Kwiecień 2021 Oszczędzasz Kod Wygasa
Kod rabatowy -10% na pocztę balonową ForSomeone! 10% ##### 18/01/2021
Kod rabatowy -5% na pocztę balonową z okazji rocznicy! 5% ##### 18/01/2021

ForSomeone kody rabatowe, czyli jak podarować komuś radość i nie opróżnić całkowicie portfela

ForSomeone to wspólny projekt dwóch osób - kreatywnej Marzeny i technicznego Sebastiana. Oboje posiadają tysiące ciekawych pomysłów na wyrażanie emocji poprzez kolorowe balony dające szczęście każdemu obdarowanemu. Sami zaprojektowali kolorystykę, balony, pudła, a nawet swoją stronę internetową, na której zakupić można prezenty. Firma powstała, aby za pomocą dmuchanych ozdób pozwalać innym cieszyć się życiem i świętować wyjątkowe momenty. Skojarzenie balonów z dzieciństwem, radością i śmiechem sprawia, że tworzone przez ForSomeone prezenty idealnie sprawdzają się na każdą okazję. Szeroka oferta powstawała stopniowo i stale powiększa się o kolejne wzory i kolory zapewniając coraz większy wybór. Posiadając ForSomeone kod rabatowy sprawienie radości najbliższym poprzez jedyny w swoim rodzaju prezent jest tańsze niż zazwyczaj i nie nadwyręża nadmiernie portfela. 

Jak wykorzystać kod rabatowy ForSomeone?

Większość sklepów internetowych posiada dość podobny system wykorzystywania kodów rabatowych, dzięki czemu niezależnie od miejsca zakupów łatwo jest zorientować się, gdzie należy wpisać informacje z posiadanego kuponu. Nie inaczej jest w przypadku ForSomeone. Wystarczy "spakować" wybrane produkty do wirtualnego koszyka, a następnie odnaleźć w nim okienko przeznaczone dla kodów rabatowych. Po wpisaniu w nie odpowiedniego ciągu cyfr i liter cena zakupów zostanie od razu obniżona.

Co można kupić w sklepie internetowym ForSomeone?

Sklep ForSomeone oferuje różnorodne balony. W parze z nimi idzie niecodzienne doświadczenie jakim jest rozpakowywanie ich z ozdobnego pudła lub otrzymanie ich w niespotykanej formie. W przypadku takiego prezentu należy spodziewać się niespodziewanego.

Produkty

W ofercie poczty balonowej znajdują się dmuchane helem ozdoby w pudełku. Dostarczane pod wskazany adres wyskakują z zamkniętej paczki zaraz po otwarciu mile zaskakując obdarowaną osobę. Spersonalizowane napisy pozwalają zawrzeć na nich wszelkiego rodzaju życzenia, gratulacje czy też pytania jak na przykład prośba o zostanie rodzicem chrzestnym dziecka. Balony "Pop me" schowane są w pudełku i zawierają w sobie ukrytą wiadomość, którą odczytać można dopiero po przekłuciu ich specjalną, dołączoną do zestawu agrafką. Jest to oryginalny sposób na przekazanie informacji. ForSomeone kod rabatowy to też możliwość tańszego kupienia bukietu balonowego, który zaskakuje oryginalnością. Sklep oferuje również spersonalizowane kartki okolicznościowe, które dołączyć można do balonów lub kupić oddzielnie.

Dla kogo?

Wybór odpowiedniego balonu z szerokiej oferty może nie być prosty. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klientów sklep ForSomeone stworzył kategorię pozwalającą dobrać prezent do osoby, która ma zostać nim obdarowana. Wyróżniono podarunki dla: dzieci, dziewczynki, chłopca, rodziców, niej, niego, świadkowej, matki chrzestnej, ojca chrzestnego oraz influencerów. Dzięki takiemu podziałowi z łatwością można dopasować balony do swoich potrzeb.

Okazje

Jeśli jednak wybiera się prezent, który ma świętować konkretną okazję, to również w takim przypadku ForSomeone sprawdzi się idealnie. Aby maksymalnie ułatwić wybór stworzono aż 15 kategorii uroczystości. Można więc kupić prezent z okazji: urodzin, ślubu, rocznicy, chrztu, gratulacyjny, osiemnastych urodzin, Baby Shower, Dnia Dziecka, przywitania dziecka, Dnia Kobiet, Walentynek, Dnia Babci i Dziadka, Bożego Narodzenia, Dnia Matki lub Dnia Ojca. Nabycie ich w promocyjnych cenach pozwoli sprawić komuś radość bez wydawania fortuny.

Stwórz swój balon

Choć każdy balon można uzupełnić odpowiednim imieniem to liczba wzorów, choć wyjątkowo duża, jest ograniczona. Aby zaspokoić potrzeby każdego Klienta sklep ForSomeone daje też okazję do stworzenia prezentu z własnym tekstem. Wystarczy wybrać wzór balonu spośród wielu dostępnych i uzupełnić go wymyślonym przez siebie napisem. 

Współpraca z firmami

ForSomeone to również okazja dla firm na promowanie się w oryginalny sposób. Spersonalizować można każdy element, od pudła, przez jego zawartość, aż po sam balon, zamieszczając na nim własne logo. Zaproszenie przedstawicieli na event, podziękowanie za współpracę lub ogłoszenie premiery nowego produktu w tej formie jest wyjątkowo atrakcyjne. ForSomeone kod rabatowy pozwoli urozmaicić różne firmowe wydarzenia w przystępnej cenie.

Dodatki

Do każdego balonowego prezentu dorzucić można, za odpowiednią opłatą, bilecik, zdjęcie, voucher, czekoladki lub maskotkę. W ten sposób staje się on jeszcze bardziej atrakcyjny i ciekawy.

Inne informacje o sklepie ForSomeone

Ze sklepem skontaktować można się poprzez formularz na stronie, numer telefonu: +48 735 843 843 lub e-mail: kontakt@forsomeone.pl. Zamówienia realizowane są na wskazaną przez Klienta datę, aby pokrywała się ona z konkretną uroczystością lub okazją. Paczki wysyłane są za pośrednictwem kuriera DHL (również za pobraniem). Ze względu na fakt, iż balony należą do produktów ulegających szybkiemu zepsuciu firma nie przyjmuje zwrotów.

ForSomeone kod rabatowy to doskonała okazja, aby kupić unikalny prezent bliskiej osobie w przystępnej cenie. Skorzystanie z niego jest proste i szybkie, dlatego warto o tym pamiętać.

Kod rabatowy ForSomeone - Najczęściej zadawane pytania

🎫 Jakie kody rabatowe do ForSomeone znaleźć można na stronie?
💰 Czy kupony rabatowe ForSomeone są darmowe?
Wszystkie kupony ForSomeone są darmowe, żaden z 2 kuponów nie wymaga rejestracji na stronie.
❓ Ile promocji do ForSomeone znajdę na Państwa stronie?
Obecnie na stronie mamy 2 aktualnych promocji.
💳 Ile można zaoszczędzić na aktualnych kuponach ForSomeone?
Obecnie w ForSomeone zaoszczędzić możesz do 5%.

Komentarze

Nikt jeszcze nie dodał swojego komentarza.

Dodaj komentarz

Wyłącz odpowiadanie