Aktywnych promocji:
0

Kod rabatowy Euro-Tax luty 2024

Z roku na rok przybywa Polaków pracujących za granicą. Dzieje się tak, ponieważ realia panujące w krajach zachodnich pod względem ekonomicznym znacząco różnią się od naszych krajowych. Nic więc dziwnego, że Polacy podążają za lepszym jutrem właśnie w tamte kierunki. Osoby podejmujące pracę za granicą muszą liczyć się z wieloma utrudnieniami, do których zalicza się przede wszystkim zwrot ubezpieczenia, odzyskanie czeku, uzyskanie zasiłku rodzinnego za granicą, jak również wiele innych aspektów. Na szczęście są firmy, które specjalizują się w pomocy w tym zakresie. Do firm takich należy Euro Tax. Dzięki naszej stronie internetowej masz możliwość wykorzystania kodów rabatowych Euro Tax na różnego rodzaju usługi. 

Podobne kupony oraz kody rabatowe:

 • Allegro
  96 pkt
  Warto
  zobaczyć

  Odbierz 400zł na zakupy w Allegro

  Co zrobić, aby skorzystać z okazji? 1) Złożyć wniosek o kartę w ofercie dla nowych Klientów ważnej ...
  grade Rekomendowany kupon rabatowy
  lock Tylko dla zalogowanych
 • Revolut
  51 pkt
  Warto
  zobaczyć

  Odkryj lepszy sposób zarządzania pieniędzmi z Revolut!

  Już teraz skorzystaj z aplikacji do obsługi finansów. Dołącz do globalnej społeczności, aby korzysta...
 • Biurwa
  5 pkt
  Warto
  zobaczyć

  Hity cenowe w Biurwa! Kod rabatowy -55% na wybrane artykuły biurowe!

  Do 55% taniej w Biurwa! Ogromny wybór artykułów biurowych i papierniczych w promocyjnych cenach!

Archiwalne promocje marki Euro-Tax

 • Euro-Tax
  4 pkt
  Warto
  zobaczyć

  Odzyskaj zwrot podatku przez portal Euro-tax.pl! Sprawdź szczegóły!

  Jeśli pracowałeś za granicą i chcesz odzyskać zwrot z podatku, sprawdź ofertę Euro-tax.pl! Z powodze...
  alarm Okres ważności kuponu: 22.07.2021

Firma Euro Tax

Firma Euro Tax funkcjonuje na rynku już od wielu lat. W 2016 roku zdobyła nagrodę "Gepard Biznesu". Nagroda jest przyznawana przez Instytut Europejskiego Biznesu. Tytuł przyznaje się firmom, które uzyskały wzrost wartości rynkowej o więcej niż 10 procent. Dla Euro Tax największą wartością są ludzie. Dlatego wspólnie z tą firmą chcemy zaoferować Tobie kody rabatowe Euro Tax na wiele ciekawych usług. Oprócz tego należy zaznaczyć, iż firma ta jest jedną z największych przedsiębiorstw, które zajmują się zakresem zwrotu podatków oraz pozostałych usług związanych z legalną pracą w państwach zachodnich. Dodatkowo wszyscy pracownicy posiadają odpowiednie kompetencje, doświadczenie oraz wykształcenie w dziedzinie, w której się specjalizują. Euro Tax stale się doskonali, aby móc sprostać oczekiwaniom nawet tych najbardziej wymagających klientów. Właśnie z tego powodu pracownicy uczestniczą aktywnie w różnych szkoleniach, aby na bieżąco móc podnosić swoje kwalifikacje zawodowe. 

Dlaczego warto zdecydować się na Euro Tax?

Na Euro Tax warto zdecydować się przede wszystkim, ponieważ:

 • firma udziela bezpłatnej konsultacji oraz kalkulacji - już podczas pierwszej wizyty będziesz wiedział czy przysługuje Ci zwrot podatku, bądź zasiłek
 • na wstępnie nie ponosi się kompletnie żadnych kosztów - za usługę płaci się dopiero po uzyskaniu zwrotu
 • zostaje do Ciebie wysyłany bezpłatny kurier - wobec czego nie musisz tracić swojego czasu, aby dojść do placówki
 • firma posiada autoryzację zagranicznych urzędów skarbowych - dzięki temu masz pewności i gwarancję bezpieczeństwa, że powierzasz sprawę specjaliście, który certyfikowany przez zagraniczne urzędy

Warto także zaznaczyć, iż Euro Tax do chwili obecnej pomogło już ponad 200 tysiącom Polaków, którzy w sposób legalny są zatrudnieni za granicą naszego pięknego kraju. Dzięki kodom rabatowym Euro Tax znajdującymi się na naszej stronie może również i Ty skorzystać z usług tej firmy, równocześnie korzystając z atrakcyjnych promocji przygotowanych specjalnie dla Ciebie. 

Zwrot ubezpieczenia z Holandii

Możesz otrzymać go za maksymalnie rok wstecz. Wypłacany jest on w transzach miesięcznych. Jego wysokość to 99 euro miesięcznie dla osoby, która nie posiada partnera fiskalnego, jak również 192 euro miesięcznie dla osoby, która takiego partnera posiada. Aby to uzyskać należy przedstawić następujące dokumenty:

 • kopia dowodu osobistego
 • salaris od holenderskiego pracodawcy
 • potwierdzenie ubezpieczenia
 • informacja o dochodzie, który jest szacowany za rok obecny

Na pieniądze z tego tytułu czeka się z reguły od około ośmiu do czternastu tygodni od momentu złożenia dokumentów. Korzystając z kodu rabatowego Euro Tax zapłacić mniej za całą pomoc przejścia przez tą procedurę. Oprócz zaoszczędzonych pieniędzy, będziesz czuł się również bezpiecznie widząc, że pomaga Ci ktoś, kto rzeczywiście się na tej sprawie zna. 

Zwrot podatku

Zwrot podatku z firmą Euro Tax możesz otrzymasz z kilku różnych państw, do których zaliczyć trzeba w szczególności: Holandię, Niemcy, Wielką Brytanię, Irlandię, Danię, Austrię. Dla przykładu zwrot podatku z Irlandii jest możliwy do odzyskania w bardzo prosty sposób, który może sięgnąć nawet uśrednionej kwoty 3 530 złotych. Oczywiście nie musisz przejmować się tym, że gdy pracowałeś przez krótki czas to żadne pieniądze Ci się nie należą, ponieważ jest to mylne myślenie. Pieniądze należą Ci się za każdy przepracowany okres czasu. Właśnie dlatego powinieneś skorzystać z kodów rabatowych Euro Tax, aby móc skorzystać z usług specjalistów, którzy na każdym etapie będą w stanie Tobie pomóc. Pamiętaj, że w przypadku starania się o zwrot podatku z Irlandii niezbędny będzie numer PPS. Numer PPS jest to nic innego, jak numer ubezpieczenia, który zostaje nadany każdej osobie, która zostaje w tym kraju zatrudniona. W razie dodatkowych pytań może skontaktować się z przedstawicielami firmy Euro Tax na wielu płaszczyznach: infolinia, Messenger, a także Whatsapp.

Promocje na usługi świadczone przez Euro Tax

Kody rabatowe Euro Tax znajdziesz na naszej stronie internetowej. Dzięki nim będziesz mógł oddać się w ręce specjalistów, którzy pomogą Ci w problemie, z którym aktualnie się mierzysz. My, z naszej strony na bieżąco aktualizujemy dane o aktualnych rabatach, ponieważ co jakiś czas ulegają one zmianie. Dlatego też możesz być pewien, że każdy kod zadziała i nie będzie z nim problemu. Poza tym zachęcamy Cię do odwiedzania naszej strony jak najczęściej, ponieważ tylko wtedy będziesz wiedział, co nowego się wywiązało, jeżeli chodzi o kwestię promocji. Z kodów rabatowych chętnie korzysta coraz więcej osób. Nic w tym dziwnego, skoro można zaoszczędzić sporo pieniędzy, które następnie można spożytkować na inną rzecz. Dlaczego więc Ty miałbyś nie wypróbować naszych promocji? Nie wahaj się!

Kod rabatowy Euro-Tax - najczęściej zadawane pytania:

 • Jakie kody rabatowe do Euro-Tax znaleźć można na stronie?

  Brak aktualnych kodów do Euro-Tax
 • Czy kupony rabatowe Euro-Tax są darmowe?

  Wszystkie kupony Euro-Tax są darmowe, żaden z 0 kuponów nie wymaga rejestracji na stronie.
 • Ile promocji do Euro-Tax znajdę na Państwa stronie?

  Obecnie na stronie nie mamy aktualnych promocji.
 • Ile można zaoszczędzić na aktualnych kuponach Euro-Tax?

  Aby dowiedzieć się szczegółów na temat promocji Euro-Tax odwiedź serwis duzerabaty.pl
Chmura tagów:
×
navigate_before
navigate_next