Aktywnych promocji:
0

Kod rabatowy Sendit czerwiec 2024

Jak szybko i wygodnie nadać przesyłkę? Wystarczy odwiedzić stronę internetową Sendit. Teraz nie trzeba godzinami porównywać ofert przewoźników w wielu miejscach. Kod rabatowy Sendit to okazja do skorzystania z propozycji kilku największych firm!

Archiwalne promocje marki Sendit

Kod rabatowy Sendit – co zrobić, żeby użyć kuponu?

Mając do czynienia z promocją ogólną, jedyną czynnością do zrobienia jest kliknięcie przycisku rabatowego. Po jej wykonaniu pojawia się witryna internetowa Sendit z aktualnymi ofertami. Kiedy z kolei po kliknięciu przycisku widzisz kod złożony z liter i cyfr skopiuj go. Następnie wklej go podczas składania zamówienia na Sendit w specjalnym okienku w drugim kroku procesu – „Podsumowanie i płatność”.

Kod rabatowy Sendit – wysyłaj i oszczędzaj

Sendit to największa platforma wysyłkowa w Polsce. Swoją działalność rozpoczęła w styczniu 2012 roku. Do tej pory za jej pośrednictwem wysłano 17 milionów paczek, a liczba zarejestrowanych użytkowników przekroczyła 440 tysięcy. Za ten stan rzeczy odpowiada nowatorski pomysł i współpraca z największymi przewoźnikami i instytucjami. Dzięki jednej platformie klient ma dostęp do usług takich firm jak: DPD, FedEx, UPS, GLS, InPost/Paczkomaty, Poczta Polska, Ruch. Każda osoba korzystająca z niej może zdecydować się na nadanie przesyłki, wybierając oferty wedle własnego uznania. Warto też obserwować stronę Duże Rabaty, ponieważ mogą pojawić się kody rabatowe, które umożliwią nadanie przesyłki taniej!

Korzystanie z platformy Sendit jest bardzo komfortowe. Dla przykładu, jeśli w drodze jest kilka przesyłek u różnych przewoźników to można je wszystkie śledzić w panelu na Sendit, a nie na kilku oddzielnych stronach firm kurierskich! Dodatkowo ofertę Sendit wzbogacają także inne usługi. Należą do nich m.in.:

Bliskapaczka.pl – nadawanie i odbieranie przesyłek w ponad 45000 punktach w całej Polsce.

Sendit API – usługa sieciowa, dzięki której można korzystać z większości możliwości platformy Sendit.pl w swoim własnym systemie.

Integracja z Allegro, import zleceń przez CSV, automatyzacja zleceń.

Wszystko to sprawia, że w jednym miejscu można kontrolować i nadawać własne przesyłki. Kod rabatowy Sendit pomoże jeszcze na tym zaoszczędzić!

Płatności w Sendit i reklamacje

Za usługę można zapłacić z góry przez PayU (kartą, e-przelewem lub BLIK-iem). Zazwyczaj trwa to od 1 do 5 minut. Zlecenia można opłacać też przelewem po otrzymaniu faktury VAT. Żeby rozliczać się przelewem po otrzymaniu faktury, należy przesłać na adres email Sendit skany dokumentów rejestracyjnych firmy (NIP, REGON, KRS lub wpis do EDG).

Reklamacje związane z realizacją usługi transportowej rozpatrywane są przez każdego przewoźnika indywidualnie zgodnie z jego regulaminem. Platforma Sendit posiada szczegółowe informacje na ten temat dostępne dla wszystkich klientów.

Kod rabatowy Sendit - najczęściej zadawane pytania:

 • Jakie kody rabatowe do Sendit znaleźć można na stronie?

  Brak aktualnych kodów do Sendit
 • Czy kupony rabatowe Sendit są darmowe?

  Wszystkie kupony Sendit są darmowe, żaden z 0 kuponów nie wymaga rejestracji na stronie.
 • Ile promocji do Sendit znajdę na Państwa stronie?

  Obecnie na stronie nie mamy aktualnych promocji.
 • Ile można zaoszczędzić na aktualnych kuponach Sendit?

  Aby dowiedzieć się szczegółów na temat promocji Sendit odwiedź serwis duzerabaty.pl
Chmura tagów:
×
navigate_before
navigate_next