Aktywnych promocji:
0

Kod rabatowy Nju Mobile luty 2024

Sieci komórkowe kuszą nas coraz lepszymi ofertami. Propozycji jest bardzo wiele, trzeba tylko umieć znaleźć najlepsze wyprzedaże i rabaty i z nich korzystać. Sieć nju mobile jest specjalistą w oferowaniu wyjątkowych promocji swoim klientom. Przygotowany przez nju mobile kod rabatowy pomaga oszczędzać na rozmowach, smsach, mmsach i pakietach internetowych. Sprawdź na naszej stronie internetowej, jakie promocje obowiązują obecnie.

Archiwalne promocje marki Nju Mobile

Kody rabatowe Nju mobile - sieć bez zobowiązań

Nju mobile jest jedną z najnowszych sieci, na rynku dostępna jest od 2013 roku. Szybko zdobyła rzeszę wiernych klientów, którym sprzedaje zarówno usługi na kartę, jak i abonament. Przyciąga ich przede wszystkim jasnymi zasadami, częstymi promocjami, niską ceną i brakiem zobowiązań- umowę można wypowiedzieć w dowolnym momencie. To wyjątkowe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy nie chcą się wiązać umową z jedną siecią przez okres roku, dwóch, czy nawet trzech. Nju mobile to sieć dla osób, które nie lubią ograniczeń. Jeśli nie chcesz się martwić, że wysyłasz dużo wiadomości, zbyt często rozmawiasz przez telefon czy surfujesz po sieci i Twój budżet tego nie udźwignie, oferta nju mobile jest właśnie dla Ciebie! Możesz cieszyć się maksymalną kontrolą nad swoimi wydatkami i nie martwić się o koszt. A jeśli dodatkowo wykorzystasz nasze kody rabatowe nju mobile, dzwonienie i surfowanie po sieci z telefonu będzie już tylko przyjemnością.

Nju mobile korzysta ze stale rozwijanej i doskonalonej  infrastruktury sieci Orange. Dzięki temu, oprócz licznych promocji, które dodatkowo zwiększają kody rabatowe nju mobile, klienci otrzymują też doskonały zasięg. Sieć korzysta z blisko 11 tysięcy stacji bazowych, z czego ponad połowa to stacje 4G LTE. Pozwala to na znaczne zwiększenie prędkości internetu. W zasięgu technologii 4G LTE, z której korzysta sieć komórkowa nju mobile jest już ponad 99 procent Polaków. 

Nju mobile w 2020 roku zostało nagrodzone Gwiazdą Jakości Obsługi w XIII edycji Polskiego Programu Jakości Obsługi. Dwa lata wcześniej konsumenci wyróżnili sieć w konkursie Superbrands Polska Marka 2018.

Zawsze wiesz, ile zapłacisz za usługi

Cennik nju mobile jest bardzo przejrzysty. Za 19 zł dostajemy nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci i od 1 GB do 3 GB internetu, w zależności od stażu w nju. Do tego płaci się 9 groszy za każdego smsa, ale nie więcej niż 9 zł miesięcznie. W pakiecie za 29 zł masz nielimitowane rozmowy, smsy i mmsy, a także pakiet internetu od 10 GB do 30 GB w zależności od tego, jak długo jesteś w nju. Pakiet za 39 zł różni się tym, że internetu dostajesz od 20 GB do 60 GB. Wykupując numer dla swojej drugiej połówki w każdym z pakietów cena będzie jeszcze atrakcyjniejsza. 

Wykorzystując nasz kod rabatowy Nju mobile za wszystkie te usługi zapłacisz jeszcze mniej. Dodatkowe bonusy i zniżki możesz wybierać spośród dostępnych na naszej stronie internetowej. Co najważniejsze, ze wszystkich promocji skorzystasz bez wychodzenia z domu, bezpiecznie i wygodnie wykupisz wszystkie usługi siedząc w ulubionym fotelu. Przenieś swój obecny numer, albo wykup nowy w nju mobile online i za darmo. 

Aby dostać zniżkę i otrzymać przygotowany przez nju mobile kod rabatowy wystarczy wejść na naszą stronę i znaleźć zakładkę tej sieci komórkowej. Następnie sprawdź, jakie promocje obowiązują obecnie i z jakich zniżek możesz skorzystać. Promocje nju mobile, które co jakiś czas pojawiają się na naszej stronie pozwalają między innymi na zwiększenie pakietu internetowego, zniżkę na drugi numer, czy jeszcze większe rabaty dla par. Możesz też otrzymać od nju mobile dodatkowy prezent. Sam zdecyduj, który kod rabatowy Nju mobile wybierzesz.

Podczas zamawiania zestawu startowego albo przenoszenia numeru wystarczy w odpowiednim polu wpisać kod rabatowy nju mobile. Promocja zostanie automatycznie naliczona. Na stronie nju mobile znajdziesz wygodny kalkulator, który w przejrzysty sposób pokaże Ci ile ostatecznie zapłacisz za abonament przy wyborze konkretnej opcji.

Instrukcja wykorzystania kodów rabatowych Nju mobile krok po kroku

Na początek wejdź na naszą stronę internetową, w zakładkę nju mobile. Znajdziesz tu wszystkie udostępnione przez sieć kupony rabatowe, promocje i prezenty. Przeczytaj dokładnie, czego dotyczy konkretny kod rabatowy Nju mobile. Następnie sprawdź, czy kupon jest nadal aktywny (a jest, jeśli nie świeci się na szaro) i jak długo jeszcze będzie obowiązywał.

Kliknij w napis na czerwonym polu, zachęcający do działania. Zazwyczaj brzmi on "Skorzystaj z promocji", "Sprawdź rabat", "Odkryj kod rabatowy", albo "Sprawdź szczegóły". Po wciśnięciu odpowiedniego pola zostaniesz przekierowany na stronę internetową sklepu nju mobile. 

Wybierz produkty i usługi, które Cię interesują, po czym umieść je w koszyku. Wpisz, albo skopiuj z naszej strony kod rabatowy nju mobile na wybrany asortyment i przelicz. Rabat powinien zostać od razu naliczony. Wybierz sposób dostawy faktury. Możesz zdecydować się na bezpłatną fakturę elektroniczną, wysyłaną co miesiąc na adres e-mail, albo papierową, za którą przy pierwszym rachunku doliczone zostanie 20 zł. Następnie stwórz swój kod PIN, który będziesz wykorzystywać podczas kontaktu z infolinią i podglądu faktur na swoim indywidualnym koncie. W kolejnym kroku uzupełnij wszystkie niezbędne dane potrzebne do umowy. Oprócz imienia, nazwiska i adresu, potrzebny będzie też numer i seria dowodu, oraz PESEL. Nie martw się, to standardowa procedura, a nju mobile zapewnia, ze Twoje dane są w pełni chronione.Twoją umowę, a w przypadku przenoszenia i wykupowania numeru także kartę SIM, kurier przyniesie bezpłatnie do domu. 

Nie zastanawiaj się dłużej, już dziś przenieś swój numer do nju mobile, albo wykup dodatkowy numer korzystając z naszych promocji. To ogromna oszczędność pieniędzy i brak zobowiązań.

 

Kod rabatowy Nju Mobile - najczęściej zadawane pytania:

 • Jakie kody rabatowe do Nju Mobile znaleźć można na stronie?

  Brak aktualnych kodów do Nju Mobile
 • Czy kupony rabatowe Nju Mobile są darmowe?

  Wszystkie kupony Nju Mobile są darmowe, żaden z 0 kuponów nie wymaga rejestracji na stronie.
 • Ile promocji do Nju Mobile znajdę na Państwa stronie?

  Obecnie na stronie nie mamy aktualnych promocji.
 • Ile można zaoszczędzić na aktualnych kuponach Nju Mobile?

  Aby dowiedzieć się szczegółów na temat promocji Nju Mobile odwiedź serwis duzerabaty.pl
Chmura tagów:
×
navigate_before
navigate_next