Aktywnych promocji:
0

Kod rabatowy Autobaza maj 2024

Samochód jest popularnym i nieodzownym środkiem transportu w wielu przypadkach. Zdarza się też, szczególnie po zakupie używanego pojazdu, że nie jest on do końca zgodny z opisem sprzedawcy. Żeby tego uniknąć, wystarczy wykorzystać kod rabatowy Autobaza!

Archiwalne promocje marki Autobaza

Kod rabatowy Autobaza – wykorzystaj go i sprawdź swój samochód

Zrobić to można na dwa sposoby w zależności od obecnej promocji. Kliknij przycisk z rabatem i jeśli nie pojawią się tam żadne litery i cyfry oznacza to, że jest to promocja ogólna. Wykonanie tej czynności od razu przenosi na stronę Autobazy i aktualnych zniżek. Kiedy jest to promocja wymagająca wpisania specjalnego kodu, to odsłoni się on po kliknięciu przycisku. Należy go skopiować i wkleić w specjalnym okienku w koszyku zamówienia – po jego złożeniu na stronie Autobazy. Dzięki temu usługa zostanie objęta zniżką.

Kupony promocyjne Autobazy – okazja do tańszego sprawdzenia historii swojego pojazdu

Kupując nowy samochód z salonu, zazwyczaj nie ma z nim żadnych problemów. Mogą za to one wystąpić, kiedy ma się zamiar nabyć używane auto. Nie każdy sprzedawca jest uczciwy, zatem przydatna jest wiedza o samym samochodzie i historii, jaką ukrywa, zanim się go kupi. Autobaza odsłoni jego prawdziwą przeszłość z pomocą raportu VIN.

Serwis powstał w 1996 r. i od samego początku jego celem jest umożliwianie kupującym sprawdzanie historii pojazdu. Wystarczy do tego numer VIN (ang. Vehicle Identification Number) – w Polsce potocznie używa się określenia Numer Nadwozia. Składa się on z siedemnastu cyfr. Na stronie Autobazy znajduje się specjalne zakładka „Jak zamówić raport” omawiająca krok po kroku, co trzeba zrobić, żeby uzyskać pożądane informacje. Cała procedura jest wygodna i zajmie najwyżej pięć minut. A z kodem rabatowym Autobazy będzie do tego nie tylko szybka, lecz i tańsza. Wspomnieć też warto, że przy okazji dowiesz się, czy samochód, który chcesz kupić, nie jest kradziony lub po wypadku albo nie ma jakiejś innej niekoniecznie uczciwej historii.

W raporcie VIN ujęte są takie informacje jak: dane techniczne, wyposażenie, informacje o szkodach i kolizjach, chronologiczna historia pojazdu, informacje o wezwaniach serwisowych, archiwalne zdjęcia pojazdu i sprawdzenie baz kradzionych pojazdów. Na stronie Autobazy można również zgłosić kradzież samochodu lub incydenty. Służą do tego specjalne formularze dostępne na portalu internetowym serwisu.

Szybki raport VIN, atrakcyjna cena i sprawdzony samochód – do tego służy kod rabatowy Autobaza!

Autobaza – metody płatności i odstąpienie od umowy

Jest kilka opcji płatności za usługę w postaci raportu VIN: przelew online, PayPal, Blik, karta płatnicza, przelew bankowy, SkyCash. Klienci, którzy nie uzyskali żadnych danych pojazdu za pośrednictwem strony Autobazy, mają prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia jej zawarcia.

Kod rabatowy Autobaza - najczęściej zadawane pytania:

 • Jakie kody rabatowe do Autobaza znaleźć można na stronie?

  Brak aktualnych kodów do Autobaza
 • Czy kupony rabatowe Autobaza są darmowe?

  Wszystkie kupony Autobaza są darmowe, żaden z 0 kuponów nie wymaga rejestracji na stronie.
 • Ile promocji do Autobaza znajdę na Państwa stronie?

  Obecnie na stronie nie mamy aktualnych promocji.
 • Ile można zaoszczędzić na aktualnych kuponach Autobaza?

  Aby dowiedzieć się szczegółów na temat promocji Autobaza odwiedź serwis duzerabaty.pl
Chmura tagów:
×
navigate_before
navigate_next