Kod rabatowy OC, AC Link4 listopad 2019

LINK4 to miejsce, w którym ubezpieczysz zarówno swój dom, samochód, jak i całą rodzinę podczas podróży. Szeroki wybór pakietów ubezpieczeniowych sprawia, że z pewnością wybierzesz dla siebie idealny wariant. Dodatkowo możesz jeszcze więcej zyskać, gdy wykorzystasz dostępne na naszej platformie kody rabatowe na usługi LINK4. Dzięki nim sporo zaoszczędzisz, a dodatkowo będziesz mógł czuć się bezpiecznie w każdym momencie, niezależnie od tego, gdzie się znajdziesz. Firma LINK4 to czołowy lider w tej branży, dlatego koniecznie skorzystaj z jego usług i bądź zawsze przygotowany na wypadek jakiejś niespodziewanej awarii lub wypadku. Wybierając jeden z dostępnych kuponów rabatowych na usługi LINK4, możesz spać spokojnie, gdyż wszystko będziesz mieć pod kontrolą. Pamiętaj, że bezpieczeństwo całej rodziny jest najcenniejsze i warto wybierać ubezpieczenie z głową, które jest dostępne nie tylko w atrakcyjnej cenie, ale oferuje także szerokie spektrum działania.

Podobne marki:

Kod rabatowy NaturaKody Rabatowe Zalando LoungeKod rabatowy Sephora

Promocje OC, AC Link4

Poprzednie promocje

Komentarze

Nikt jeszcze nie dodał swojego komentarza.

Zaloguj się, by komentować.

Najnowsze Kody Rabatowe OC, AC Link4

Popularne promocje Listopad 2019OszczędzaszKodWygasa
Ubezpieczenie w podróży plus auto assistance w korzystnej cenie! Sprawdź warunki! PROMOCJA --- 31/08/2020
Ubezpieczenie dla mamy i dziecka już od 60 pln rocznie! Sprawdź warunki już teraz! PROMOCJA --- 31/07/2020
Pakiet OC i AC już od 674zł! Pomoc na miejscu zdarzenia w 30 minut! PROMOCJA --- 19/11/2020

Ciekawostki o firmie LINK4

LINK4 to pierwsza firma, która działając na polskim rynku od 2003 roku, oferuje polskim kierowcom najlepsze ubezpieczenia komunikacyjne typu direct. Jest to szybka forma udzielania pomocy i wsparcia, a także oferowanie pakietów ubezpieczeń poprzez telefon lub internet. Standardy formy LINK4 zostały doskonale dopasowane do potrzeb i oczekiwań klientów, dzięki czemu są w stanie spełnić najbardziej wygórowane oczekiwania. Jako pierwsze towarzystwo ubezpieczeń direct firma LINK4 otrzymała certyfikat ISO w zakresie likwidacji szkód, a także jest laureatem wielu nagród i wyróżnień. Ponadto ze statystyk wynika, że 8 na 10 klientów decyduje się na przedłużenie umowy, dlatego już dziś sprawdź ceny obowiązujące w Twoim przypadku i zamów kompleksowy pakiet ubezpieczeń, oczywiście wykorzystując obowiązujące zniżki i promocje na usługi LINK4, które znajdziesz na naszej stronie duzerabaty.pl. Jeśli po wybraniu interesującej polisy pojawią się dodatkowe pytania bądź wątpliwości, bez wahania skontaktuj się z działem obsługi klienta pod numerem telefonu 22 444 44 23 lub 22 444 44 44.

Poznaj ofertę firmy LINK4

W ofercie firmy LINK4 znajdziesz wiele pakietów ubezpieczeń. Podstawowym z nich jest polisa OC z samochodem zastępczym oraz AC, które zmniejszy kłopoty z uszkodzeniem i kradzieżą. Ponadto w przypadku aut możesz również ubezpieczyć swoje szyby od pęknięć i wybicia, co da Ci pewność, że niezależnie od okoliczności, Twój samochód będzie doskonale chroniony. Ponadto dostępne na naszej platformie kupony rabatowe na usługi LINK4 obowiązują również na ubezpieczenie w podróży, a także na atrakcyjne pakiety turystyczne, jak i również chronią przed domowymi awariami, takimi jak zalania, przepięcia, podpalenia czy włamania. W przypadku ubezpieczenia domu czy mieszkania możesz także w ramach Assistance liczyć na pomoc hydraulika, elektryka, ślusarza i wielu innych fachowców. Co ciekawe, podczas wyjazdów za granicę, możesz już od 20 złotych ubezpieczyć siebie i swoich bliskim na 7 dni. Takie atrakcyjne ceny i wiele promocji na usługi LINK4 czeka właśnie na Ciebie na firmowej stronie.

Wśród usługi firmy LINK4 znajdziesz między innymi pakiety ubezpieczeniowe dotyczące:

  • podróży, 
  • samochodu,
  • domu lub mieszkania.

 

Formy płatności i dostawa przy zakupie usług LINK4

Wybraną polisę możesz kupić na kilka sposobów. Pierwszym z nich jest kontakt z doradcą przez internet. Możesz także zadzwonić i kupić pakiet ubezpieczeniowy podczas rozmowy z pracownikiem na infolinii, a także poprzez udanie się do najbliższej placówki. Polisa zawsze jest dokładnie przekalkulowania, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby klienta, dzięki czemu zawsze spełnia wszelkie oczekiwania. Zakres ubezpieczenia jest jasny i przejrzysty, co jest niezwykle istotne dla każdej osoby.

Po zakupie wybranego ubezpieczenia należy je opłacić. Możesz to zrobić on-line - wybierając przelew tradycyjny lub kartę płatniczą bądź kredytową. Ponadto możesz również zdecydować się na płatność przy odbiorze polisy u listonosza lub na poczcie (z wyłączeniem polis turystycznych i mieszkaniowych). Dodatkowo istnieje możliwość dookonania opłaty za zamówiony pakietu ubezpieczeniowy za pomocą polecenia Onvobill w Twoim systemie bankowości internetowej, 

Jak wykorzystać kupony rabatowe na usługi LINK4

Oferowane na naszej stronie kody rabatowe na usługi LINK4 dają wiele możliwości, z których warto skorzystać jeszcze dziś. Możesz je przeznaczyć na ubezpieczenie swojego samochodu lub wybrać pakiet podstawowy i dodatkowy, dotyczący Twojego domu i zaplanowanej podróży wakacyjnej z całą rodziną.