Aktywnych promocji:
0

Kod rabatowy Generali kwiecień 2024

Chociaż wszyscy chcielibyśmy, aby omijało nas to, co złe, niestety, wypadki i choroby są nieodłączną częścią naszego życia. Na szczęście w łagodzeniu skutków przykrych wydarzeń pomagają nam ubezpieczenia. Warto już dziś zadbać o ubezpieczenie swojego domu, samochodu, czy podróży. Pomoże nam w tym Generali. W klika chwil, bez wychodzenia z domu za pośrednictwem internetu możemy ubezpieczyć to, co dla nas najważniejsze. Dodatkowo, prezentowane na naszej stronie zniżki i kody rabatowe Generali obniżą Twoją składkę, co pozwoli Ci tanio ubezpieczyć swój dobytek, zdrowie czy wycieczkę.

Podobne kupony oraz kody rabatowe:

 • DOZ.pl
  1 052 pkt
  Dobra
  oferta

  Rabat -40% na drugi produkt La Roshe Posay! Sprawdź ofertę promocyjną w DOZ.pl!

  Skorzystaj z super promocji w DOZ.pl! Właśnie teraz kupując produkt La Roshe Posay zyskasz 40% zniżk...
 • Zara
  927 pkt
  Warto
  zobaczyć

  Rabaty -40% na perfumy damskie w Zara! Sprawdź promocję!

  Sprawdź strefę Beauty w sklepie online Zara! Właśnie teraz możesz skorzystać z 40% rabatu na wybrane...
 • Douglas
  514 pkt
  Warto
  zobaczyć

  Kupon rabatowy -20% na Twoje zakupy w perfumerii Douglas.pl!

  Złóż zamówienie za minimum 199 złotych i skorzystaj z rabatu -20% w Douglas.pl! Wybier...

Archiwalne promocje marki Generali

 • Generali
  39 pkt
  Warto
  zobaczyć

  Sprawdź najnowszą ofertę ubezpieczeń w Generali!

  Wyjeżdzasz na wakacje, potrzebujesz ubezpieczenie komunikacyjnego a może szukasz najlepszej oferty u...
  alarm Okres ważności kuponu: 22.07.2021

Generali- ubezpieczenia z historią

Grupa Generali, której częścią jest Generali Polska, działa na rynku od ponad 185 lat. To jedna z największych grup ubezpieczeniowo- finansowych, od lat zabezpiecza interesy milionów klientów na całym świecie. W Polsce rozpoczęła działalność w 1998 roku. Stale rozszerza swoje usługi, skupiając się na trzech kluczowych obszarach: ubezpieczenie majątku i życia swoich klientów, pomoc w zarządzaniu oszczędnościami emerytalnymi, oraz ubezpieczenia korporacyjne. Generali stale dostosowuje ofertę do zmian i potrzeb swoich klientów. Oferowany przez Generali kod rabatowy sprawi, ze ubezpieczenie będzie nie tylko skuteczne, ale też tanie. 

Ubezpiecz swój samochód

Na stronie internetowej Generali możesz wykupić ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej i Autocasco dla swojego pojazdu, pomoc drogową podczas podróży Assistance, ubezpieczenie szyb od uszkodzenia lub zniszczenia, ubezpieczenie kierowcy oraz pasażerów od następstw nieszczęśliwych wypadków, a nawet ubezpieczyć rzeczy osobiste w pojeździe od kradzieży. Dodatkowo dostępne kody rabatowe Generali dają zniżkę na inne produkty ubezpieczeniowe, ale też rabaty na bagażniki samochodowe, foteliki dla dzieci, a także przeglądy, naprawy i zakup części samochodowych. Generali oferuje też dodatkowe zniżki dla doświadczonych kierowców i promocje na zakup pierwszego AC.

Jeśli chcesz wykupić ubezpieczenie pojazdu, najpierw sprawdź naszą stronę w poszukiwaniu kuponów rabatowych. Następnie na stronie internetowej Generali zaznacz, ze chcesz dokonać zakupu online. Po przekierowaniu na kolejną, bezpieczną stronę podaj dane ubezpieczanego pojazdu, dane właściciela i historię ubezpieczenia, a więc informacje o tym, od ilu lat wykupujesz OC dla tego pojazdu, oraz ile szkód masz na swoim koncie w ciągu ostatnich 6 lat. Na koniec wystarczy wpisać okres na jaki wykupujemy ubezpieczenia, oznaczyć zgody i sprawdzić, ile musimy zapłacić. Wszystko jest bardzo łatwe i intuicyjne. Nie można też zapomnieć, aby wpisać znaleziony na naszej stronie, a przygotowanego przez Generali kod rabatowy. Oszczędzaj na ubezpieczeniu swojego pojazdu bez wychodzenia z domu

Chroń mieszkanie i majątek z Generali

Ubezpieczenie domu jest szerokie i obejmuje nawet te sytuacje, w których szkoda powstała w wyniku Twojego zapominalstwa. Doszło do pożaru, bo nie wyłączyłeś żelazka, albo zapomniałeś o sprawdzeniu drożności przewodu kominowego, czy instalacji elektrycznej? Nie szkodzi, Generali i tak wypłaci Ci odszkodowanie. Generali zapewnia też ochronę od kradzieży nawet, jeśli nie zamknąłeś drzwi lub okien, chroni w przypadku katastrofy budowlanej i oferuje lokal zastępczy na okres do 8 miesięcy. Dodatkowo, klienci wykupujący ubezpieczenie domu mogą liczyć na rabat na zakup wyposażenia kuchennego, małego AGD i artykułów zoologicznych. To ubezpieczenie również możesz wykupić online i skorzystać z naszych zniżek

Ubezpieczenie mieszkania daje  z kolei ochronę nawet w przypadku katastrofy budowlanej. Ponadto Generali daje lokal zastępczy do 8 miesięcy. W pakiecie All Risk można dodatkowo wykupić ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków psa i kota.

Ochrona domu w budowie daje możliwość ubezpieczenia stałych elementów nawet przed ich zamontowaniem, objęcia ochroną narzędzi budowlanych, a gdy dom już jest gotowy,płynnie przenieść polisę na jego ubezpieczenie. Kod rabatowy Generali pomoże dodatkowo obniżyć koszt inwestycji. 

Ubezpieczenia na podróż i życie

Ubezpieczenia turystyczne obejmują podróże zagraniczne, wyjazd do USA, wyjazdy w celach zarobkowych, ochronę zdarzeń powstałych w wyniku uprawiania sportów zimowych i letnich, a także ubezpieczenie na wypadek zmiany planów i rezygnacji z wyjazdu. Można w promocyjnych cenach wykupić też ubezpieczenie na cały rok, które chroni Cię jeśli często podróżujesz. Wykupując ubezpieczenia podróży uzyskasz od Generali rabaty na ebooki, audiobooki, oraz na wynajem krótkoterminowy samochodów.

Wykupując w Generali ubezpieczenie na życie, zabezpieczysz siebie i swoją rodzinę na wypadek choroby, wypadku, czy śmierci. Dodatkowo można wykupić pakiet dla przewidujących rodziców, dzięki któremu w przypadku Twojej śmierci dziecko co miesiąc będzie otrzymywało rentę, a po osiągnięciu dorosłości otrzyma wskazaną przez Ciebie kwotę na realizację swoich planów. Oprócz tego można jeszcze wybrać NNW dla dziecka, a także specjalne ubezpieczenie kredytu, które sprawi, ze Twoi bliscy nie będą obciążeni kredytem po Twojej śmierci. Wykupuj ubezpieczenia online, sprawdzaj nasze kupony rabatowe Generali i ciesz się spokojnym życiem przez długie lata.

Inwestycje i emerytura

Jeśli obawiasz się o swoją finansową przyszłość, również możesz skorzystać z pomocy Generali. Firma okaże Ci wsparcie w budowaniu i pomnażaniu kapitału, a także zatroszczy się o spokojną przyszłość na emeryturze. Możesz skorzystać z opcji przystąpienia do Otwartego Funduszu Emerytalnego, założyć Indywidualne Konto Emerytalne, albo Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego. Już teraz znajdź oferowany przez Generali kod rabatowy i ciesz się dodatkowymi profitami z funduszu emerytalnego. 

Oszczędzaj na ubezpieczeniach

Nie zapomnij, aby wykupując ubezpieczenia, najpierw zajrzeć na naszą stronę internetową i wyszukać odpowiedni kod rabatowy Generali. Następnie skopiuj kod i wklej go w odpowiednim polu przy zakupie ubezpieczenia. Obserwuj naszą witrynę, korzystaj z promocji i rabatów i ciesz się spokojnym życiem, sprawnym autem i pięknymi podróżami.

Kod rabatowy Generali - najczęściej zadawane pytania:

 • Jakie kody rabatowe do Generali znaleźć można na stronie?

  Brak aktualnych kodów do Generali
 • Czy kupony rabatowe Generali są darmowe?

  Wszystkie kupony Generali są darmowe, żaden z 0 kuponów nie wymaga rejestracji na stronie.
 • Ile promocji do Generali znajdę na Państwa stronie?

  Obecnie na stronie nie mamy aktualnych promocji.
 • Ile można zaoszczędzić na aktualnych kuponach Generali?

  Aby dowiedzieć się szczegółów na temat promocji Generali odwiedź serwis duzerabaty.pl
Chmura tagów:
×
navigate_before
navigate_next