Carrefour Gazetka - Globi ważna od środy 01.07 do poniedziałku 06.07.2020

W najnowszej gazetce promocyjnej Carrefour-Globi każdy klient może znaleźć okazję dla siebie.  Tylko pomiędzy 1 a 6 lipca masz okazję do skorzystania z niepowtarzalnych przecen. Sieć sklepów oferuje klientom produkty spożywcze najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach. Sprawdź, co możesz nabyć w promocji w nadchodzącym tygodniu. Carrefour dostosowuje swoją ofertę do aktualnych potrzeb swoich klientów.

Może zaczynasz już cieszyć się sezonem grillowym? W takim razie ucieszy Cię świetny rabat na piwo Warka. Okres letni oznacza, że poszukujemy dodatkowego orzeźwienia, dlatego przecena obejmuje także owocowe jogurty do picia Twist w kilku smakach, zdrowe i pyszne.

Masz ochotę na słodycze? Oferta promocyjna dotyczy pysznych rurek waflowych, które stanowią idealny dodatek do lodowych deserów. Tylko teraz w ofercie znajdziesz także batony Knoppers w 3 smakach: orzeszków ziemnych, kokosowym i orzechowym. Może chcesz zaopatrzyć się w artykuły będące podstawą każdej kuchni? W gazetce promocyjnej Carrefour w korzystnej cenie znajdują się takie produkty spożywcze jak ryż biały długoziarnisty czy olej rzepakowy.

Jeśli potrzebujesz dodatkowego zastrzyku energii, zainteresuje Cię przecena na napój energetyczny Red bull, dostępny w 4 rodzajach oraz rabat na egzotyczną kawę mieloną pochodzącą z samej Etiopii. Fani kawy mrożonej mogą przyrządzić z niej orzeźwiający napój w sam raz na gorące lato. Nie zwlekaj ze skorzystaniem z najnowszych promocji! Oferta obowiązuje do poniedziałku 6 lipca lub do wyczerpania zapasów.

/ 2
  • Carrefour Gazetka - Globi ważna od środy 01.07 do poniedziałku 06.07.2020 Strona 1
  • Carrefour Gazetka - Globi ważna od środy 01.07 do poniedziałku 06.07.2020 Strona 2
/ 2

Pozostałe gazetki

Archiwalne gazetki

Promocje z gazetki Carrefour Gazetka - Globi ważna od środy 01.07 do poniedziałku 06.07.2020

Opis strony Strona
1
2